Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mnie dziś wkurzyło....??

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mnie dziś wkurzyło....??
 Nygus 
Taa wszystko ułożone i zaplanowane pod Vettela... eh..
Smart ForTwo 451 Cabrio inspirated BRABUS created by Nygus
http://gigastudio.pl
 Odpowiedz
 obwd-crash 
Widziałem ślady i jak ładnie już zostało posprzątane, u Nas na wsi to pewnie za kilka dni a nie za kilka godzin byśmy się doczekali.
(12.10.2013, 08:38)Kanapa napisał(a): Jakis bałwan wpadł w poślizg na uliczce osiedlowej i ściął skrzynię rozdzielni prądu.
Cały blok nie ma zasilania. :(




Wysłane z mojego Phone przez Tapatalk 2.
Za literówki przepraszam.
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
 obwd-crash 
Auto odmówiło współpracy na kilkadziesiąt minut. Objaw jak walnięty czujnik prędkości obrotowej wału korbowego - wskazówka obrotomierza nie drgała przy kręceniu rozrusznikiem. Ale gdy tylko podjechał znajomy z lawetą odżyło.
Ponieważ nie było to pierwszy raz, lecz pierwszy na tak długo, wystąpiło 4 czy 5 razy w ciągu ostatnich kilku dni, a przez święto nie było jak komu tym głowy zawracać, auto trafiło do doktora. Jaki będzie efekt leczenia napiszę zapewne dopiero w wątku "co mi dziś poprawiło humor" Sad
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
 Lolek 
Mój zachowywał się dokładnie tak samo, pomogła wymiana czujnika poł. wału korbowego, opisałem wymianę na smartlandii w dziale "A było tak pięknie" temat "Zrobiłem to własnoręcznie" L
Lolek - motoparalotniarz
 Odpowiedz
 obwd-crash 
(04.11.2013, 17:08)Lolek napisał(a): Mój zachowywał się dokładnie tak samo, pomogła wymiana czujnika poł. wału korbowego, opisałem wymianę na smartlandii w dziale "A było tak pięknie" temat "Zrobiłem to własnoręcznie" L

Też bym tak zrobił, ale własnoręcznie zapodałem mu w sobotę wszystkie płyny ustrojowe i filtry, zajęło prawie cały dzień. Dodatkowo przeróbki uchwytu telefonu innej marki od zestawu HF, z opracowaniem mocowania telefonu z lewej strony konsoli, oraz miejsca na szybko dostępny zestaw słuchawkowy, w prawo od licznika, tak by było widać wyświetlacz przez kierownicę.

Poza tym niech doktor też zarobi. Jak tak będziemy wszyscy sami wszystko robić to nie będzie rozwoju tylko recesja - ciągły kryzys Evil or very mad .
Kolejny wolny cały dzień to będę miał może za 2-3 tygodnie, a na horyzoncie codzienne odwożenie dziecka do szkoły oraz długie i bardzo długie podróże po kraju.
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
 Cassidy 
http://repostuj.pl/img/68657/jak-z-gowni...eporadnik/
grrrr
 Odpowiedz
 RobsonWawa 
Stary wóz obraził się na wieść o zamówieniu nowego i w najmniej dogodnym dla mnie momencie wypluł turbinę i chłodnicę 250tkm. Może się okazać , że to jeszcze nie wszystkoSad
Cabrio 451 Ultimate RS                                                                                     LINK do poprzedniego wcielenia>>> http://smartklub.pl/t-robsonwawa-smart-e...pasa--4476
 Odpowiedz
 ŁYSY13 
Turbo to jak u palacza płuca . Aby tylko nie dalej poszło
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
 zlomek433 
Uszkodzony głośnik w drzwiach Sad .... wrrrr
 Odpowiedz
 DaSza 
Syn miesiąc temu miał stłuczkę na skuterze. Facio, który go trącił po pytaniu "czy żyjesz" delikatnie mówiąc oddalił się z miejsca wypadku, nie interesując się czy nic mu się nie stało.
Młody zbytnio poturbowany nie był, więc rozkiereszowany skuter zostawił i pojechał do szkoły. Ponieważ miał zawroty głowy pogotowie zabrało go ze szkoły. Jak się tylko dowiedziałem zawiadomiłem Policję.
Dzisiaj dostał postanowienie o umorzeniu dochodzenia przez prokuratora, bo młody nie spędził tygodnia w szpitalu, więc nie ma przestępstwa, a że gościu sp....ł z miejsca wypadku to "pikuś".
Tak wygląda podejście prokuratury!
"Cytrynka" FT 2011, 1.0 był mhd jest Brabus Laughing
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Smile Co mi dziś poprawiło humor? rogas 6.931 1.413.342 17.04.2024, 15:23
Ostatni post: Kiko111
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.184 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
Shocked to dla mnie ważne - tak niewiele może tak wiele kajetanbudacz 1 3.899 13.03.2014, 22:34
Ostatni post: LAZY.
  Smart - przekonajcie mnie ;) 25 18.280 30.05.2010, 19:55
Ostatni post: kasiunqa
  Ale mnie kusi kupic znowu SMARTA F2 - warto czy nie? 11 9.552 27.04.2007, 14:06
Ostatni post: Guest
  co zaskoczylo mnie w smart shopie... 7 6.974 08.11.2002, 18:14
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości



Menu