Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

450 - Wymiana oleju, ile, jaki olej - dyskusja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
450 - Wymiana oleju, ile, jaki olej - dyskusja
 Fireman 
Fakt filtr paliwa też radzę wymieniać częściej niż przewiduje instrukcja serwisowa. Co do warsztatu podjedź na ul. Sławinowską na Woli, warsztat nie wygląda jak hotel 5 gwiazdkowy ale usługi robią solidnie i ceny mają przyzwoite, może świadczyć o tym fakt że większość klientów to kierowcy taksówek. Na widok smarta nie będą zdziwieni.
Co się spali to nie zgnije!!!
 Odpowiedz
 ROGAL08 
Tylko Valvoline http://www.royalpurple.waw.pl/index.php/...st-olejow/

a nie tylko mobil i mobil i ledwo 100000 przejedzie
 Odpowiedz
 dominikk 
(06.02.2013, 18:48)ROGAL08 napisał(a): Tylko Valvoline http://www.royalpurple.waw.pl/index.php/...st-olejow/

a nie tylko mobil i mobil i ledwo 100000 przejedzie

Ja również ostatnio do silników stosowałem Valvoline i również nie widzialem zeby były jakieś problemy z silnikiem... Ja również przed wymiana oleju stosowałem dodatkowo robiąc płukankę preparatem TUNAP . Silnik fajnie pracował , cicho i nie było zadnych odgłosów po odpaleniu "na zimno" . Silnik w aucie 150 konnym. A i cena bardzo atrakcyjna na tle innych...
 Odpowiedz
 ROGAL08 
nie zawsze olej jest dobry który poleca producent
 Odpowiedz
 dominikk 
Producent zawsze zaleca ten olej na którym ma największy biznes, więc bardzooo rzadko zdarza się że poleca ten najlepszy olej. To samo tyczy się opon na których sprzedawana jest większość pojazdów (poza autami klasy premium) . To że np. Octavia sprzedawana jest na oponach Bridgestone nie znaczy że te opony są super do tego auta (a w tym przypadku nie są dobre Very happy ) . Tak samo z olejami Wink
 Odpowiedz
 jakubo 
Akurat co do Mobila to niestety jest on rozlewany w Polsce i jakość pozostawia wiele do życzenia
Pomogłem daj [Obrazek: postbit_reputation.gif]
 Odpowiedz
 dominikk 
(06.02.2013, 23:40)jakubo napisał(a): Akurat co do Mobila to niestety jest on rozlewany w Polsce i jakość pozostawia wiele do życzenia

to samo z castrolem - kupiony w Polsce jakoś inaczej się zachowuje w silnikach niż ten niemiecki
 Odpowiedz
 czeko88 
Ja zalewam roadstera elfem 5W-40 EXCELLIUM LDX i jestem zadowolony, teraz mam zamiar wymienic olej skrzyni biegów z ELFMATIC G3.

Pozdrawiam
 Odpowiedz
 Lolek 
Filtr powietrza ma największy wpływ na spalanie, u nas ulice nie są zbyt czyste, tak więc nie można go wymieniać "zbyt często". I teraz atrakcja dla wszystkich lubiących trochę pomajsterkować - pasuje od malucha za 7 złych, trzeba wyciąć plastikową zaślepkę i kombinerkami wyciągnąć taką perfotowaną blachę. I już stać każdego na wymianę co np. 5 kkm. Pozdrawiam. L
Lolek - motoparalotniarz
 Odpowiedz
 Kubaat3lover 
Witam,
jestem tu nowy. Niedlugo jade odebrać smarta, do przebycia mam prawie pół polski i chce przed ta trasą wymienic wszystkie płyny.
Szukam dobrej duszy (Za $$) ktora uzyczyla by odsysarki do oleju

przybywam z innego forum mbWink

pozdr
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rurka spływu oleju 0,8 CDI Bert49 9 2.772 26.05.2021, 20:38
Ostatni post: LAZY.
  [450] Wyciek oleju - zdjęcie - diagnoza? Piotrmd 6 4.567 07.10.2018, 19:37
Ostatni post: DJ123
  [450][452] 450 Filtr powietrza, oleju oraz inne - wymiana --Arkadia-- 37 39.358 07.05.2015, 16:13
Ostatni post: ŁYSY13
  [450] [450] Linka ręcznego, zablokowane koło - wymiana / koszta serwan 5 6.408 07.10.2014, 09:22
Ostatni post: rogas



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu