Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Czy to możliwe ? Lakierowanie kosztem innych części ?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Czy to możliwe ? Lakierowanie kosztem innych części ?
#1
 Arek 
Witam Smartową Familię po dłuższej przerwie Wink

Ale mam mały problem i "ciekawostkę"

Otoz 2 dni temu dalem do polakierowania drobnych zarysowan przodu nasz samochodzik smart fortwo ,milosc mojej Pięknej tym samym moja Wink Więc nie muszę pisać jak o niego dbamy.
Wracając do problemu.
Lakiernik mily, dojrzaly i szybki. Autko odebralem ,polakierowanie wyglada ok , ale...... w domu zauważyłem,że wszystkie klamki ,zawiasy itp SUCHE !!!!Wszystko jakby wyparowalo !? Naklejka "smart" z przodu jakby zmarszczona?! Do tego jakby stał się bardziej miękki ( a był jsztywny jak nowy, ma tylko 16tys km) Jestem z lekka zalamany ,boje sie pmyslec gdzie to autko sie "gotowalo" i jakie jeszcze oplakane skutki tego moga byc????? Ponoć je wygrzewał w komorze ok.30min w temp.50-60st.C !
To prawie nowe autko , wszystko chodzilo tip top a teraz taka dawke goraca dostal Sad
Czy to mozliwe ,zeby tak odparowaly smary , skoro tak to czy byla odpowiedznia TEMPERATURA? Czy inne elementy autka mogly nie ulec zniszczeniu?
Zebym to wiedzial ,to bym nie lakierowal tych drobnych rys, ale chciałem dobrze.
Prosze mnie uspokoic, bo jestem z lekka zdenerwowany, nie wspomnę o pięknej Pani ,która tak o niego zawsze dbała i dba.

Dziekuje za pomoc i wyczerpujące odpowiedzi.
pozdrawiam
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Czy to możliwe ? Lakierowanie kosztem innych części ? - przez Arkadiusz - 14.11.2007, 22:52



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu