Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Nieoznakowany radiowóz policji nie pogoni pirata.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Nieoznakowany radiowóz policji nie pogoni pirata.
#6
 Gość 
Na wszystko jest proste rozwiązanie. Co do radarów - dobrze dla nas, że w ogóle są oznakowane. Przecież nie stoją tam, gdzie nie ma ograniczenia. Gdyby się stosować do przepisów to nawet ukryte fotoradary nie będą przeszkadzać.

Co do pościgów nieoznakowanymi autami - jestem jak najbardziej przeciwny zezwalaniu na łamanie przepisów. Nikt, nigdzie, w całym świecie nie jest zwolniony z przestrzegania przepisów, jakiekolwiek by one były. A jeżeli zezwala się komuś na niestosowanie się do pewnych przepisów - jest to obwarowane rzędem innych (vide pojazd uprzywilejowany - włączony kogut i syrena).

Jadąc za uciekającym i ścigającym - skąd mam wiedzieć, który z nich ma prawo, a który nie? Oba są identyczne. Wtedy i ja pojadę, bo akurat mam stworzony do tego pojazd.

Co do zakupu drogich, mocnych i szybkich tajniackich aut dla policji - dobrze, ze są. Sama prędkość nie zawsze jest potrzeba - przyspieszenie też ma duże znaczenie. Poza tym takim autem możnaby ścigać z chwilą wyraźnego sygnalizowania kogutem i sygnałem (wystarczyłoby je sensownie umieścić).
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Nieoznakowany radiowóz policji nie pogoni pirata. - przez Gość - 03.03.2009, 21:50
Re: Nieoznakowany radiowóz policji nie pogoni pirata. - przez Gość - 03.03.2009, 23:41

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  brak centralnego, nie odpala, brak kontrolek, nie kręci, pulsująca lampka 0 882 mniej niż 1 minutę temu
Ostatni post:



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu