Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Kto pogrzebie w kabelkach (Gdańsk, Trójmiasto)?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Kto pogrzebie w kabelkach (Gdańsk, Trójmiasto)?
#6
 Gość 
Monika ... widze, że Twoja wiedza o prądzie i urządzeniach elektrycznych w aucie przypomina moją ... Wink Very happy Wink ... czyli wiem, iż prąd kopie Very happy Hammer .

Jestem zwolennikiem prostych rozwiązań więc sądząc po sobie podjechalbym do pierwszego zakładu elektrycznego z brzegu, powiedział co i jak i ... poszedł na spacer do ZOO i na watę cukrową Beer . Potem wrócił ... Wink użył tego papierka w niebieskim kolorze, który masz pewnie w torebce ... ja mam rzadko ( Very happy ... Viola ... ) i po temacie Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy

Ps. Bardziej niepokoi mnie fakt opierając się o to co piszesz, że starasz się usunąć awarię tylko dlatego bo jesteś tuż przed przeglądem technicznym a nie dlatego, że coś nie po prostu działa ... hmmm Rolleyes Suprised Wink Suprised
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto pogrzebie w kabelkach (Gdańsk, Trójmiasto)? - przez Gość - 28.07.2009, 21:19

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  kto w trójmieście podejmie się montażu świateł dziennych ? filikiewicz 8 3.654 14.07.2015, 11:21
Ostatni post: filiproll
  [warsztat ANCAR, Piekarnicza 26, Gdańsk] - opinie Kanapa 2 5.673 05.12.2012, 21:14
Ostatni post: Kovval



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu