Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

smart ala porsche

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
smart ala porsche
 Devil 
MEMENTO DLA ŻONATYCH I TYCH CO CHCĄ SIĘ ŻENIĆ...

Pewna para była świeżo po slubie. Mąż jakkolwiek wielce w małżonce zakochany, nabrał ochoty, aby spotkać się ze starymi kumplami i poimprezować w ich ulubionym barze. Zaczął więc się ubierać i mówi do żony :
- Kochanie wychodzę, ale wrócę niedługo.
- A dokąd idziesz misiaczku? - zapytała żona.
- Idę do baru ślicznotko. Mam ochotę na małe piwo.
- Chcesz piwo mój ukochany? - żona podeszła do lodówki, otworzyła drzwi i zaprezentowała mu 25 różnych rodzajów piwa z 12 różnych krajów: Niemiec, Holandii, Anglii i innych.
Mąż stanął zaskoczony i jedyne, co zdołał wydusić z siebie to:
- Tak, tak cukiereczku...ale w barze... no wiesz... te schłodzone kufle ...
Nie zdążył skonczyć, gdy żona mu przerwała:
- Chcesz do piwa schłodzone kufle? Nie ma problemu - i wyjęła z zamrażarki wielki oszroniony kufel.
Ale mąż, choć nieco już blady z wrażenia nie dawał za wygrane:
- No tak skarbie, ale w barach maja takie naprawdę świetne i pyszne przystawki... Nie będę długo. Wrócę naprawdę szybko, obiecuję.
- Masz ochotę na przystawki misiaczku? Żona otworzyła drzwi szafki, a tam: słone paluszki, orzeszki, chipsy, pieczone skrzydełka, marynowane grzybki i wiele innych smakołyków.
- Ale kochanie.. w barze ... no wiesz ... te męskie gadki, przeklinanie, niewyszukany język ...
- Chcesz przekleństw moje ciasteczko? Zatem pij to kure..skie piwo z jeb...ego zmrożonego kufla i żryj te pier..lone przystawki !!! Jesteś teraz, do ch..a ciężkiego żonaty i nigdzie ku..a nie wyjdziesz !!! Pojąłeś skur...ynu?
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Na dobry koniec tygodnia :-) - przez Gość - 10.07.2009, 10:06
Re: Na dobry koniec tygodnia :-) - przez Gość - 20.07.2009, 19:37
Re: Na dobry koniec tygodnia :-) - przez Paweł - 14.10.2009, 14:04
Zbłąkany turysta.... - przez Ryszard - 12.02.2010, 17:46
Odpowiedź: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - przez Mirek - 17.11.2010, 17:47
Odpowiedź: Kiedy facet kłamie :o)) - przez Mirek - 08.02.2012, 23:20
smart ala porsche - przez smart2011 - 07.12.2013, 22:58



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu