Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

PGNiG akcje głupoty

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
PGNiG akcje głupoty
#4
 SMARTUŚ 
DaSza - wystarczyło zadzwonić na Straż Ogniową - oni są najbardziej rzetelni i najbardziej profesjonalni.
W mojej służbie zawsze dzwonimy na 998 a potem na energetykę - bo są zmuszeni wyłączyć elektrykę i to w takich przypadkach jak opisujesz.
Widzisz - problem jest taki, że drzewo zawsze gdzieś stoi - ktoś jest jego właścicielem i każdy chce zrzucić robotę na innego - jednak straż pożarna nie wnika w takie sytuacje - jest to państwowa firma i jeśli zagraża to nawet pieskowi przywiązanemu do budy - zrobią i będą z tego zadowoleni, bo pomogli. Pamiętam co się działo jak wichura która przeszła nad Warszawą i połamała drzewa - 998 - nigdy nie odmówiła pomocy - nie obchodziło ich co i gdzie leży - ważne było bezpieczeństwo ludzi.

kolego - kacperoo - sam wiesz, że to był wielki przekręt z B1 - niestety musisz mieć pretensję do ludzi z zamożną kieszenią bo to oni kupowali Porsche i robili takie przewały. Jednak jak widać - polskie prawo potrafi działać wstecz - a tak nie powinno być - jednak jest - ktoś ukrywa swoje błędy kosztem obywateli. Wiem jak jesteś wściekły - ja też choć mnie to nie dotyczy.
Kochany Smarcik CDi
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
PGNiG akcje głupoty - przez MARCIN - 05.01.2012, 20:57
Odpowiedź: PGNiG akcje głupoty - przez Darecki - 05.01.2012, 23:47
Odpowiedź: PGNiG akcje głupoty - przez Kacper - 06.01.2012, 01:43
Odpowiedź: PGNiG akcje głupoty - przez MARCIN - 06.01.2012, 02:06
Odpowiedź: PGNiG akcje głupoty - przez Darecki - 06.01.2012, 15:00
Odpowiedź: PGNiG akcje głupoty - przez MARCIN - 07.01.2012, 15:16
Odpowiedź: PGNiG akcje głupoty - przez Krzysiek - 07.01.2012, 15:53



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu