Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[452] Instrumenty wewnętrzne

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[452] Instrumenty wewnętrzne
#8
 Tiber 
Napiszę tak chciałem zrobić zupełnie coś innego bo brabi trochę zbyt indywidualny na mój gust ale niestety z tego co pozostało to chyba najbardziej mi się podoba taka stylizacja moim marzeniem był by przedni spoiler pantarei, progi gtr (chyba tak się nazywały) i carbonowa lotka ze sklepu RS plus wloty boczne od michalaka i tłumik oraz dyfuzor w deseń takiego jak (nie kojarzę nicku ale sebartus napisał iż to Magda) Magdy z topicku "gruntowny tunning roadstera" i oczywiście wiele wiele innych części których teraz wymieniać nie będę ale niestety chyba wszystkim się podobały te części bo są już nie do dostania :(. Więc gdy zobaczyłem na alledrogo kilka części od brabusa to kupiłem niektóre elementy wnętrza mi się podobają bardzo niestety nie stać mnie na razie na te najciekawsze takie jak kierownica oraz gałka z przyciskiem start (chociaż zamiast gałki to nie wiem czy bardziej nie podoba mi się przycisk z optigear). Czyli w skrócie mam wizję niekoniecznie brabus ale nie wszystko co bym chciał na razie jest możliwe. Czas, fundusze i dostępność części pokażą jak się projekt rozwinie ponoć tylko krowa nie zmienia zdania Wink

Zbyt mało indywidualny miało być :P na początku
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Instrumenty wewnętrzne - przez Tiber - 11.07.2013, 21:40
RE: Instrumenty wewnętrzne - przez zlomek433 - 11.07.2013, 22:28
RE: Instrumenty wewnętrzne - przez kapik - 12.07.2013, 05:18
RE: Instrumenty wewnętrzne - przez jakubo - 12.07.2013, 10:27
RE: Instrumenty wewnętrzne - przez krzyss - 12.07.2013, 14:34
RE: Instrumenty wewnętrzne - przez Tiber - 12.07.2013, 21:04
RE: Instrumenty wewnętrzne - przez zlomek433 - 12.07.2013, 21:30
RE: Instrumenty wewnętrzne - przez Tiber - 12.07.2013, 23:57



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu