Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Dołożenie elementów wyposażenia

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Dołożenie elementów wyposażenia
#3
 sydmund 
@Kanapa, prawda - nie szukałem przed tym zapytaniem, a ostatni raz ten dział przeglądałem jakiś czas temu pobieżnie.

@krzyss, wielkie dzięki! Szukam miękkiego dachu, ale lista ofert to czasem weryfikuje (stąd moje pytanie wyżej o inne elementy). Co prawda, teraz jeżdżę ze sztywnym dachem Peugeotem 206CC (skrzypi niemiłosiernie), ale tu jest na guzik i to się ceni. U nas nie Szkocja, ale pogoda potrafi się zmienić przez czas, kiedy samochód zostawi się na powietrzu, a wizyta w sklepie przedłuży się niespodziewanie. Ręczne zakładanie i zdejmowanie dachu na parkingu przy każdej okazji w lato może wyglądać nieco słabo/śmiesznie. Poza tym, wiem o możliwości kupienia dedykowanej podsufitówki do miękkiego dachu (130 euro, bodajże). Bardzo się tym zainteresuję, jeśli uda się z miękkim dachem.

Widziałem kilka elementów dostępnych na Allegro. Mam nadzieję, że nie będą znikać w razie potrzeby. Komputer dobry głównie dla średniej spalania i dla temperatury, jeśli nie będzie pod prędkościomierzem - to ważna kwestia przecież.

Dzięki, teraz wiem o prawdopodobnie istniejących instalacjach z sondami na końcu, ale i dowiedziałem się o przejściówce i jej zależności od obecności komputera.


Pozdrowienia!
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Dołożenie elementów wyposażenia - przez sydmund - 23.12.2013, 11:04
RE: Dołożenie elementów wyposażenia - przez sydmund - 23.12.2013, 20:28



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu