Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[451] HELLA LEDay Flex do jazdy dziennej - AWARYJNOŚĆ/REKLAMACJE

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[451] HELLA LEDay Flex do jazdy dziennej - AWARYJNOŚĆ/REKLAMACJE
#1
 Smutny 
Witam serdecznie,


Zakupiłem jak sporo osób z naszego forum światła do jazdy dziennej firmy Hella ( naturalnie oryginały). Montowałem je w połowie listopada. Całą zimę przejeździłem bezproblemowo aż do maja Crying


[Obrazek: HikSKEml.jpg]
[Obrazek: 3vWAn6kl.jpg]

[Obrazek: l5ZTB9Sl.jpg]
[Obrazek: UiHTynil.jpg]

Sprawa była by prosta gdyby nie to, że ten jeden led ma swoje humory i czasem działa w porządku, czasem na pół gwizdka i w ogóle jak się obrazi. Co zauważyłem, że przy niskich porannych temperaturach wszystko ładnie działa a popołudniowe wysokie już powodują zawsze wyłączenie led'a.

Po kontakcie technicznym Hella Polska wykluczony był udział temperatury bo te ledy nie mają żadnego zabezpieczenia.

[Obrazek: 4PYMj6bl.jpg]

[Obrazek: xF8ME51l.jpg]


Hella Polska ma siedzibę w Warszawie więc zadzwoniłem czy nie mogę po prostu przyjechać zostawić, może nawet by od ręki wymienili i było by po sprawie. Obsługa Klienta powiedziała, że nie ma takiej opcji trzeba oddać do sklepu, który wyśle do nich (z Warszawy do Warszawy genialne).

Co mnie jeszcze bardziej zmartwiło to konieczność wysłania całego kompletu pudełka - więc zabawa w montaż i rozkładanie samochodu/ składanie aby po dwóch tygodniach znów się bawić. Dla mnie o tyle problematyczne, że sam nie jestem wstanie tego zrobić tylko potrzebuję pomocy.

Zastanawia mnie w tym wypadku czy Hella nie powinna ponieść kosztów składania i rozkładania samochodu skoro nie chcą w żadnym momencie iść na rękę i pokazać dobrej strony. Jutro będę wiedział prawnie jak wygląda taka sytuacja i czy może jest możliwe zareklamowanie samej wadliwej części bez konieczności demontażu reszty i czy należy mi się zwrot poniesionych kosztów. Bo może być to możliwe a ja dostałem bajkę o konieczności wysłania kompletu na zamknięcie kłopotliwej sprawy.

Chcę również napisać do Hella.com bo może tam ludzie pracują z głowami i nie mówią "spadaj" do osób, które proponują proste rozwiązania.

Wiem o jeszcze jednym przypadku wadliwych ledów Hella ze smartklubu. Może ktoś już się bawił w reklamacje ma inne doświadczenia ?

Albo napiszcie, że bezpodstawnie się czepiam i powinienem się cieszyć, że mam gwarancję a nie inne gówienko za 700 zł
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
HELLA LEDay Flex do jazdy dziennej - AWARYJNOŚĆ/REKLAMACJE - przez Smutny - 22.05.2014, 13:43

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  światła do jazdy dziennej Chris 138 48.255 13.02.2024, 07:07
Ostatni post: Dawid19841016
  [451] SushiSmart_Światła do jazdy dziennej + wirus by Łysy i Jarecki Chris 6 4.438 14.07.2016, 16:09
Ostatni post: ŁYSY13
  [451] Okrągłe światła do jazdy dziennej - kratka od polifta lojak 4 4.955 14.04.2016, 22:31
Ostatni post: lojak
  [451] Sprężyny obniżające H&R a komfort jazdy Qubek 9 7.482 12.09.2015, 17:38
Ostatni post: BASTOS
  [451] Fotorelacja z montażu "światła do jazdy dziennej" DRL RobsonWawa 94 53.948 17.08.2014, 20:37
Ostatni post: RobsonWawa
  [451] HELLA LEDay Flex do jazdy dziennej - co i jak z montażem ŁYSY13 46 23.582 07.02.2013, 18:45
Ostatni post: marcinmid



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu