Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Forfour known faults?? czyli czego moge sie spodziewac po moim smarku

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Forfour known faults?? czyli czego moge sie spodziewac po moim smarku
#1
 Gość 
Czy Fourfour tez ma jakies typowe usterki jak np Fortwo???
Np. cieknace szybki czy cus???skrzynia, silnik???
Czy ktos orientuje sie ile kosztuje przeglad A w polsce???i co najwazniejsze czy mechanicy w serwisie maja pojecie co robia???bo co prawda kupilem z drugiej reki ale gwarancje mam na piec lat bez limitu kilometrow, wiec musze oddac wkrotce moje cacko na przeglad no i mam stracha bo juz widzialem co mechanicy tu potrafiaSaddla spragnionych wrazen posiadaczy gruuubego portfela i zlotej karty kredytowej bez limitu polecam serwis renaulta w uk banda idiotow bez jakiejkolwiek wiedzy, wymieniajaca wszystko co sie da w aucie zamiast tego co powinni konczy sie na slonym rachunku i nierozwiazanym problememSadswoja droga to w kwesti awaryjnosci laguna2 bije na glowe nawet trabanta, i nie dziwota ze dostalo piec gwiazdek w testach ncap w koncu wiekszosc czasu spedza w warsztacie wiec jest bezpieczna bo malo jezdziSmilemoj smark jeszcze sie nie popsul i mam nadzieje, ze tak juz zostanie przez najblizsze pare latSmileszkoda tylko, ze forfour juz nie produkujaSad
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Forfour known faults?? czyli czego moge sie spodziewac po moim smarku - przez Gość - 17.08.2007, 11:16

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  coś mi szumi i piszczy - czyli co muszę naprawić a nie wiem jak. miksell 9 5.716 09.03.2009, 22:35
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu