Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[450] [450] Linka ręcznego, zablokowane koło - wymiana / koszta

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[450] [450] Linka ręcznego, zablokowane koło - wymiana / koszta
#1
 serwan 
paliwo - ON
ccm - 799
rocznik - 2004
problem - linka recznego, zablokowane kolo

Hej,

Wyzale sie najpierw. Kluczyk mi sie (3ci raz w ciagu 3 lat) zdekodowal; pojechalem do ASO w Wawie na Daimlera, poniewaz okazalo sie ze przeglad mi sie skonczyl serwis zaproponowal ze zrobi tez przeglad; 20 minut pozniej poproszono mnie do garazu i z duma pokazano zablokowane tylne lewe kolo z informacja ze 'reczny sie zacial' $#^&$#%^&#$%^#@!; do tej pory pojac nie moge jak to sie dzieje ze sie psuje akurat w aso..

Zostawilem auto w serwisie, serwis mial ocenic co jest nie tak; zadzwonil do mnie czlowiek z informacja ze linka recznego jest zatarta, koszt wymiany to 690 pln; na ile zauwazylem w sieci koszt linek na allegor to 69 zeta, za naprawe w aso wiec podziekowalem i.. do wyboru mam:

a) wymienic samemu; ktos podpowie czy to morderstwo i rzeznia, czy moze da sie bez klopotow samodzielnie?
b) zlecic wymiane poza aso
c) zastanawiam tez sie czy sie da nasmarowac/jakos inaczej udroznic obecna linke; ktos podpowie czy takie metody istnieja/dzialaja/jak je ewentualnie zastosowac?

pozdrawiam
Tomasz
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[450] Linka ręcznego, zablokowane koło - wymiana / koszta - przez serwan - 06.10.2014, 10:08

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  450 - Wymiana oleju, ile, jaki olej - dyskusja 344 211.545 08.05.2021, 12:21
Ostatni post: Kanapa
  [450][452] 450 Filtr powietrza, oleju oraz inne - wymiana --Arkadia-- 37 39.110 07.05.2015, 16:13
Ostatni post: ŁYSY13



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu