Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[451] [451] Akcja serwisowa - zawór odcinający ogrzewanie / elektrozawór

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[451] [451] Akcja serwisowa - zawór odcinający ogrzewanie / elektrozawór
#51
 mackop 
Wczoraj byłem w SC Berlin w Centrali na Salzufer. Zapomniałem, żeby nie robili mi tej akcji. Jak odbierałem auto było już po wszystkim. Robią to w dwojaki sposób albo coś z bezpiecznikami (niby nie odcinają kabla), alb dają nowy wąż pomijając ten zawór. Pracownik poinformował mnie, że nie było opcji żeby to auto wyjechało bez zrobienia tej akcji- ponoć grozi to pożarem. Nie znam się, ale wmawiał że to tak może się zakończyć. Nie wiem, ile w tym prawdy, ale jak jechałem z max prędkością to śmierdziało gumą (czuć podczas zatrzymywania się na bramkach na autostradzie). Teraz już nie śmierdzi...ciekawe czy to miało wpływ?
Po drodze wyszły dwa inne tematy. Mam nadzieje, że nie zrobię offtopaSmile: mam 30% klocków hamulcowy. Radzą już wymienić wraz z tarczami. Co myślicie? Trzeba wymieniać tarczę wraz z klockami? Druga sprawa mój smart jest chyba pechowy: puszcza simering między silnikiem a skrzynią biegów. Ponoć kupę z tym roboty będzie- trzeba wyciągać silnik. Napisali do Producenta, czy pokryje koszty bo auto jest chwilę po gwarancji.
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: kolejna akcja serwisowa - przez ŁYSY13 - 16.10.2014, 16:01
RE: kolejna akcja serwisowa - przez damiano.o - 16.10.2014, 16:22
RE: kolejna akcja serwisowa - zawór odcinający ogrzewanie - przez mackop - 12.11.2014, 11:03

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  nowa akcja serwisowa FF4 33 14.356 09.04.2015, 04:32
Ostatni post: ŁYSY13
  Książka serwisowa po polsku obwd-crash 1 3.612 04.01.2015, 19:22
Ostatni post: Guniu



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu