Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Szybam w drobny mak

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Szybam w drobny mak
#7
 Lolek 
To jest oczywiście możliwe samemu ale w tych warsztatach typu Jaan lub Pillkington mają ogromną wprawę i stosowne narzędzia. Radziłbym chyba skorzystać z ich usług. W wawce trwa to 3 godziny i umówić się można praktycznie z dnia na dzień. Koszt to 110 zł za samą wymianę. Pozdrawiam.
P.S. Kurczę, ja to jestem taki zakręcony że zapomniałem o tym że to szyba boczna a nie przednia. Oczywiście że to można samemu. Należy kluczem torx wykręcić jedną śrubę trzymającą od wewnątrz klamkę. Następnie przesuwając klamkę do tyłu i na zewnątrz demontujemy ją i wyczepiamy z drzwi słynną linkę. Podobnie postępujemy z lusterkiem, gumkę wykręcamy jak śrubę i pociągamy do środka auta. Piszę tu o lusterku zwykłym. Nasępnie demontujemy uszcelkę i teraz trzeba naciskając kolanem na środek drzwi spłaszczyć je i odczepić trzy zaczepy z aluminiowej listwy tam gdzie była uszczelka. Teraz jest dobry dostęp do miejsca gdzie jest szyba zainstalowana. Po wyczyszczeniu wnętrza z resztek szkła montujemy nową szybę i składamy drzwi w odwrotnej kolejności. W razie wątpliwości dzwoń 502 454 709. Pozdrawiam. Lolek.
Lolek - motoparalotniarz
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Szybam w drobny mak - przez Gość - 18.11.2007, 13:15
Re: Szybam w drobny mak - przez Ludwik - 18.11.2007, 19:10
Re: Szybam w drobny mak - przez Gość - 18.11.2007, 20:39
Re: Szybam w drobny mak - przez Robert - 19.11.2007, 11:56
Re: Szybam w drobny mak - przez Ludwik - 19.11.2007, 21:21
Re: Szybam w drobny mak - przez Gość - 28.11.2007, 14:01
Re: Szybam w drobny mak - przez Ludwik - 28.11.2007, 14:33



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu