Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[452] Żółta Coupetka

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[452] Żółta Coupetka
#16
 Hegemonia 
Witajcie ponownie, 
nie byo mnie tu przez dwa miesiące? a może i lepiej, ale w końcu znalazłem czas Smile
chce wam trochę opowiedzieć o tym co się działo z ''żółtą'' to może przejde do rzeczy Very happy


Co do Żółtej- na początku 2k16 wymieniłem pare rzeczy:
Kompletny rozrząd z filtrami i olejem, do tego wymiana oleju w skrzyni no i coś co mnie nie zaskoczyło
centralna poduszka silnika również wymieniona na tą z ''smartwwa'' gdyż jakoś udało mi się wyrwać silnik z poduszki Very happy
Ciekawostka filtr kabinowy zakupiłem by wymienić, tak.. profilaktycznie ale dotychczasowy był w tak dobrym stanie że został a sądze ze zamiennik jest gorszy niż oryginał ale czy to oryginał nie wiem.
Teraz druga ciekawostka:
za cały kompletny rozrząd + wszystki filtry z kabinowym wlacznie zaplaciłem 630zł tu pytanie do was dobra cena? Tak według was?. 
Moim zdaniem cena jest przystępna (miałem dostęp do hurtowni gdzie nie naliczano na mnie marży- od znajomego)
w skrzynie zalałem swoja drogą z tego co pamietam Castrola  Dex 2 wyszło mnie sporo za litr ale sądze że jest lepiej :3 coś około 60zł 2L?
wgl kolejna ciekawa rzecz jak rozbierałem auto i dotarłem do łańcucha i ?? prowadnic sanek tak bym to nazwał
troche się zdziwiłem to łańcuch był zmęczony czasem i pracą sanki natomiast nie, ale mimo wszystko wleciał cały nowy kompletny
który wymieniłem ze swoim tatą w garażu Very happy
więc da się i nie jest to straszne i nigdzie nie musiałem oddawać tym bardziej płacić Smile
przy okazji podłączyłem sobie kabelki do dudniącej skrzyni, więc może i troche wieś ale ja lubię bas a frontowe JBL nie miały tyle mocy wiec w bagażniku siedzi teraz Peying aktywny sub, do dziś walcze z szybą kierowcy problem tkwi w zjechanym- zmęczonym bębenku na linkę zamiennika nie moge znaleźć więc będę próbował ratować ten co mam.
Po wymianie rozrządu nastała niebiańska cisza to jest to :3 ! 
no może nie do końca szeleści mi jeszcze troche łożysko alternatora zapewne i to będzie priorytetem dla mnie, jak i również przedni MacPherson daje znać o sobie i czuć go jak cholera, niewiem czemu ale jakoś większość rzeczy kupuje na SmartWarszawa i pewnie MacPhersona tam też kupie myślicie że dobry wybór ?
Ostatnio próbowałem podłączyć właśnie Dudniącą skrzynie(tube) do radia za pomocą chinch, tylko najpierw wyjmij radio które ktoś upchał na maxa
troche walczyłem ale udało się tylko że pomiędzy szufladka przycisków (szyb itd) a radiem ktoś upchał kostkę od zegarów i ją popsułem a raczej wyjąłem-wyrwałem z kostki kable i tak smigam bez zegarów doładowania i temperatury, ale kostka nie pękła więc naprawie i będzie idealnie Smile  a i jedna jeszcze kwestia z tydzień temu zakupiłem spikelina 16'' Z ''Mińsk Mazowiecki'' od pana który mnie zapewniał że felga nie była robiona jest w kolorze felg ori oraz że to nie bubel i że nie jest krzywa ja jestem z kutna czyli miałem 250km około...
no i... pojechałem bo jaki wybór jak nic innego nie było, właściciela nie zastałem ale był miły starszy Pan
felge kupiłem dałem 500zł za coś co tyle warte nie było no ale co zrobić na szczęście trafiłem 3/5km dalej wulkanizacje działającą w niedziele, wrzuciłem ją na wyważarek wyszło 0.35 jakiejś nierówności więc felgi mimo wszystko nie zwróciłem bo Pan w wulkanizacji stwierdził że trochę ciężarków i bedzie lepiej a ja po naradzie z tatą obrałem to same zdanie i pojechała do kutna z nami , teraz trzeba ją pomalowac by wyglądała jak reszta bo kolor jest inny i ma delikatny spaw na sobie ale jest lepiej niżeli ja bym swoją spawał bo moja jest ładnie pęknięta... ;/

 Pytanie humorystyczne:
ile kg miału wejdzie pod maske smarta?
.... 50kg w dwóch workach pod maskę i się zamknie !  XD mina Pana z składu węgla była bezcenna Very happy



Mam pytanie do was, ktoś mi wspominał o programie na 117km bardzo interesuje mnie ten temat, (nie ktoś Very happy tylko Zielony ^^ ) 
gdzie mogę taki program dostać jaki to koszt i jakie są tego wady takie główne ? jak to działa? większe doładowanie?
i co ewentualnie wtedy się psuje tak zazwyczaj. Bardzo proszę o nakierowanie mnie na ten temat Smile
Będzie to dla mnie priorytet w zmianach co do smarta ^^  


Druga sprawa Przelot, wczoraj bylem ze szwagrem w celu nabycia dla niego Leona 2 cupre 240km... i o mój boże 
ten leonik miał full przelot 2,5'' i zakochałem się w tym dźwięku... i od razu zapragnąłem tego w smarcie wiem tu jest maleństwo 0,7 ale myśle że było by ciekawie co myślicie o przelocie ? są dwie sondy lambda jedna przed jedna za czy jeżeli tą zza wyrzucę a tą przed potraktuje jakąs ''strumienicą'' to samochód mi nie zwariuje ? jeżeli gadam bzdury to poprawcie mnie odnosnie przelotu jestem laikiem a nie mechanikiem ale próbuje to wszystko pojąć :Smile
w Sumie to tyle niebawem dodam zdjęcia ew. jakieś filmy
Pozdrawiam.
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Żółta Coupetka - przez Hegemonia - 25.11.2015, 23:41
RE: Żółta Coupetka - przez przemo - 26.11.2015, 10:09
RE: Żółta Coupetka - przez Zielony452 - 26.11.2015, 11:47
RE: Żółta Coupetka - przez Hegemonia - 26.11.2015, 13:35
RE: Żółta Coupetka - przez Zielony452 - 26.11.2015, 16:02
RE: Żółta Coupetka - przez D1-Pati - 26.11.2015, 12:02
RE: Żółta Coupetka - przez dychul - 26.11.2015, 12:47
RE: Żółta Coupetka - przez Zielony452 - 26.11.2015, 13:36
RE: Żółta Coupetka - przez Cassidy - 26.11.2015, 13:39
RE: Żółta Coupetka - przez Hegemonia - 26.11.2015, 14:05
RE: Żółta Coupetka - przez Cassidy - 26.11.2015, 14:23
RE: Żółta Coupetka - przez zlomek433 - 26.11.2015, 15:47
RE: Żółta Coupetka - przez Hegemonia - 27.11.2015, 12:33
RE: Żółta Coupetka - przez D1-Pati - 27.11.2015, 14:19
RE: Żółta Coupetka - przez Hegemonia - 27.11.2015, 19:36
RE: Żółta Coupetka - przez Hegemonia - 07.03.2016, 10:59



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu