Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Pomagaj Bóg, imć Panowie i Panie

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Pomagaj Bóg, imć Panowie i Panie
#1
 Rally_1 
Jak zdrowie czcigodnych waszmościów? Kiedym na świat siłą wdarty z krzykiem i płaczem przyszedł, moje rodziciele imię Tomasz mnie nadali. Nie wiedzieć czemu, czy nie przypadkiem ku radości gawiedzi to uczynili... Jednak tak mnie od dzieciaka wołają, zali i Wam waszmościowie takoż wypada. Mimo iż wiosen u mnie nie mało, bo majem już 46 minęło, to nadal wiosna w sercu mem. Przykładem tego zakup ostatni niech będzie, który 16 tegoż miesiąca, ja nieborak poczyniłem. Otóż w przypływie śmiałości wielkiej, jak i pod wpływek trójniaka przedniego nabyłem powóz nowy (a może heba-nowy?), co go Smarkiem zwą. Powóz nie wielki, choć do 40 wierzchowców podczepion, i w kapcie zwartkie ogumion. Jednakże trójniak ów mądrości i pojmowania zabrał mi nieco, bo pomroczność jasna mnie ogarnęła, i bystrości wzroku nieco zabrała. I tak nowym właścicielem piękniutkiego powozu się stałem. Jednakże powozu samego, bo wspomniane wierzchowce z niego uciekły... I tak bidula stoi, w okienko mej izdebki zagląda, wołając niejako: Imć Tomaszu, podczep no koni nieco!! Takoż i ja, rad nie rad, szukając tej mądrości, co mi jej tydzień temu zbrakło, na ówe piękne Forum zawitał.
Przyjmijcie pozdrowienia, i dobrze się miejcie!
Druh Wasz w doli i niedoli.
Tomasz z Sowiej Woli.
Wszyscy mają mnie za prawdziwego optymistę...
A ja po prostu nie zawracam innym dupy swoimi problemami  Wink
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Pomagaj Bóg, imć Panowie i Panie - przez Rally_1 - 21.10.2016, 07:31
Pomagaj Bóg, imć Panowie i Panie - przez frygi - 21.10.2016, 12:02
RE: Pomagaj Bóg, imć Panowie i Panie - przez Miniu - 25.10.2016, 13:24
RE: Pomagaj Bóg, imć Panowie i Panie - przez DaSza - 26.10.2016, 08:26



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu