Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Brak upomnienia zapięcia pasów pasażera

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Brak upomnienia zapięcia pasów pasażera
#1
 MateuszMiziolek 
Cześć,

od zakupu Smarka przy przebiegu 19.000 km tak miał i do tej pory nic z tym nie zrobiliśmy, więc nie wiem czy coś się zepsuło czy tak było od początku - otóż po ruszeniu Smart upomina załogę "pikaniem" - sygnałem dźwiękowym aby zapiąć pasy. W każdym aucie jakim miałem do czynienia upomnienie to dotyczyło zarówno pasażera jak i kierowcę, a tu klops. Jeśli ja mam zapięte pasy jak ruszamy, a pasażer nie to nie pika, jak razem nie mamy to po zapięciu przez kierowcę przestaje pikać, czyli pasażer może bez problemu jechać bez pasów i nic nie buczy.

Pierwsze co pomyślałem, to to że wyłączony jest Airbag po stronie pasażera, ale o dziwo po otwarciu drzwi, z boku deski tam gdzie powinien być przełącznik nie ma nic, gdzieś widziałem że to chyba była opcja? Ale jeśli jest to opcja, to powinna być pusta zaślepka? U mnie nie ma nawet naklejki, pustego miejsca gdzie by można było auto doposażyć, nic.

Do tego po wpisaniu w google Smart Airbag off, wyskoczyło mi takie zdjęcie:
https://goo.gl/images/J5wJQW

czyli domyślam się, że gdyby poduszka była wyłączona, też by mi się świeciło. Macie jakieś pomysły? Smile
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Brak upomnienia zapięcia pasów pasażera - przez MateuszMiziolek - 05.09.2018, 12:51

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fotel pasażera - składanie siemaniec 6 3.996 26.05.2016, 18:54
Ostatni post: LAZY.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu