Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[450] Komputer pokładowy z wyświetlaczem graficznym

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[450] Komputer pokładowy z wyświetlaczem graficznym
#5
 raffa 
To jest ten ELM:

https://www.gearbest.com/car-gadgets/pp_...id=1349303

Kupiony właśnie tam, aczkolwiek za jakieś niecałe 4 USD. Wersja softu 1.5. Kupowałem go dwa i pół roku temu.

Trochę zabawy z nim miałem, znaczy nie z nim, tylko z aplikacją, najpierw jak próbowałem go zestroić z Wojtkowym CDI, a potem z Peugeotem sąsiada. Po ponownym włożeniu do smarta kilka dni mi zajęło zestrojenie z aplikacją, by czytał wszystkie parametry. O ile dobrze pamiętam, to robiłem gdzieś zrzuty ekranów z tych ustawień, żeby w razie czego nie mieć problemu. Gdzieś. Więc pewnie kiedyś je znajdę Wink Jak znajdę, to podeślę.

Jeśli chodzi o aplikację, to używam Car Scanner w wersji pro. Interfejs leży mi dużo bardziej, niż Torque.

Jak chcesz się pobawić, to mogę Ci go na trochę po prostu podesłać pocztą. Ja teraz też z samochodu korzystam rzadziej Wink A tak na co dzień to i tak używam ELMa jako przydatnego, a nie jako koniecznego akcesorium.
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Komputer pokładowy z wyświetlaczem graficznym - przez raffa - 04.10.2020, 19:29

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tempomat i komputer pokładowy - ogólna dyskusja. miksell 27 27.543 22.12.2021, 20:45
Ostatni post: LAZY.
  Nowy komputer pokładowy 0.8 CDI Instantion 1 2.217 13.01.2019, 14:40
Ostatni post: obwd-crash



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu