Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[450] Komputer pokładowy z wyświetlaczem graficznym

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[450] Komputer pokładowy z wyświetlaczem graficznym
#7
 Johny_Bit 
(04.10.2020, 19:29)raffa napisał(a): To jest ten ELM:
https://www.gearbest.com/car-gadgets/pp_...id=1349303
[...]
Jak chcesz się pobawić, to mogę Ci go na trochę po prostu podesłać pocztą. Ja teraz też z samochodu korzystam rzadziej Wink A tak na co dzień to i tak używam ELMa jako przydatnego, a nie jako koniecznego akcesorium.

Wygląda na ten najzwyklejszy/najtańszy. Spróbuje go w Polsce żeby miał ta samą wersję.
Nie będę pożyczał od Ciebie gdyż przesyłki wyniosą tyle ile kosztował by sam ELM ale wielkie dzięki za propozycję.
Dodatkowo jeśli będę miał swój to chętnie zrobię w nim kilka przeróbek które ułatwią mi pracę.
Transmisja po pinie 7 odbywa się dwukierunkowo i nie bardzo wiadomo co urządzenie nadaje a co odbiera. Jeśli wepnę się za układem który łączy nadawanie z odbiorem będę widział jednoznacznie co jest nadawane a co odbierane.

(04.10.2020, 19:57)chris2 napisał(a): U chińczyka można kupić takie komputery podłączane pod OBD za 200-300 zł,kupiłem taki :
https://pl.aliexpress.com/item/400122897...5c0fJakr61
Pokazuje prędkość,obroty,temp. płynu chłodniczego,temp. oleju,napięcie aku,ciśnienie doładowania,chwilowe zużycie paliwa itp.,do zamontowania na desce jako dodatkowy zegar,przetestowałem w 451 i działa.

Fajny. Tyle że ja lubię sobie zrobić coś samodzielnie. Mam wtedy pełną kontrole nad tym co i jak ma się wyświetlać. Mogę sobie sam dobrać wyświetlacz i jeszcze wiele się przy tym nauczyć. Nie zmienia to faktu że jeśli chce się coś gotowego to cena wydaje się dość przystępna.
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Komputer pokładowy z wyświetlaczem graficznym - przez Johny_Bit - 05.10.2020, 08:29

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tempomat i komputer pokładowy - ogólna dyskusja. miksell 27 27.547 22.12.2021, 20:45
Ostatni post: LAZY.
  Nowy komputer pokładowy 0.8 CDI Instantion 1 2.217 13.01.2019, 14:40
Ostatni post: obwd-crash



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu