Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[450] Komputer pokładowy z wyświetlaczem graficznym

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[450] Komputer pokładowy z wyświetlaczem graficznym
#35
 raffa 
(26.04.2022, 15:06)glinamar napisał(a): No i fajnie. Coś polecisz konkretnego czy wszystko jedno jaka z allegro

https://allegro.pl/oferta/elm327-icar2-v...8194134208

Ten vgate to już wypas na całego. Też go kiedyś rozważałem, ale wydawał mi się bardzo drogi. Ja za tego swojego, który już przez gearbesta nie jest sprzedawany, zapłaciłem coś koło 15 PLN z dostawą (a może i mniej nawet). Chociaż ostatnia cena pokazuje się ok. 13 USD. Ktoś w komentarzach też pisał, że kupił za 3 USD.

Działać działa, jedyny minus, że nie ma wyłącznika...

Zerknij, co pisał Wojtek, warto byłoby potwierdzić, że ten vgate ma ten konkretny układ:

(09.10.2020, 00:46)wibi79 napisał(a): Ze Smartem "gadają" tylko ELM'y oparte na PIC18F25.Inne,tak samo wyglądające zewnętrznie i mające jakiś klon PICa (widać to przez obudowę,PIC to czarny prostokąt a te inne czarna kropa). Gdy kupowałem to przysłali mi taki inny,reklamowałem,przysłali znowu taki sam na wymianę.Musiałem osobiście pojechać do firmy (na szczęście nie daleko) i pokazać czym się różnią. W pudle w którym mieli te ELMy były pomieszane te z PICami i te z klonami więc zrobiłem im darmowe szkolenie, mam nadzieję, że teraz już wysyłają prawidłowo
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Komputer pokładowy z wyświetlaczem graficznym - przez raffa - 26.04.2022, 19:54

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tempomat i komputer pokładowy - ogólna dyskusja. miksell 27 27.588 22.12.2021, 20:45
Ostatni post: LAZY.
  Nowy komputer pokładowy 0.8 CDI Instantion 1 2.219 13.01.2019, 14:40
Ostatni post: obwd-crash



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu