Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

F4 - dokładanie świateł przeciwmgielnych z przodu.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
F4 - dokładanie świateł przeciwmgielnych z przodu.
#1
 Pawelt33 
Witam
Mam pytanie do osób które dokładały halogeny z przodu do f4- czy kontrolka przednich przeciwmgielnych działa po dołożenie ich fizycznie, czy trzeba sd żeby aktywować w liczniku dodatkowe wyposażenie? Pytam, ponieważ po założeniu halogenów, dołożeniu przekaźnika i wymianie panelu przycisków na odpowiedni światła działają ale nie zapala się kontrolka informującą o ich działaniu. Zastanawia mnie to ponieważ miałem okres przekładania liczników i tak: na oryginalnym kontrolka nie działała, wymiana licznika na używkę z all. o (wymieniałem z powodu wariującego wskaźnika paliwa) kontrolka działa (ale wskaźnik paliwa dalej wariuje), wymiana na używany z dwoma LCD-kontrolka nie działa (wskaźnik paliwa wariuje-poprawa lutów pomogła). Moje wnioski: licznik ma aktywne tylko te kontrolki jakie są potrzebne do danego wyposażenia. Jeśli coś dołożymy - trzeba aktywować w liczniku? Czy w bcm? Ponieważ jeden z liczników zapalał kontrolkę to wychodzi na to że to licznikowi trzeba powiedzieć że są przednie przeciwmgielne. Ale z drugiej strony dziwi mnie fakt że Smart, prawdopodobnie w wersji brabus, wyposażony w licznik z dwoma LCD, który mam aktualnie w samochodzie, nie miał w wyposażeniu przednich przeciwmgielnych. Czy jest ktoś z okolic Kielc, posiadający sd aby sprawdzić czy da się to włączyć czy to poprostu akurat ten Led w liczniku jest uszkodzony.
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
F4 - dokładanie świateł przeciwmgielnych z przodu. - przez Pawelt33 - 17.02.2021, 23:38

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [454] Klosze przednich świateł Jarek_79 3 3.503 09.11.2021, 22:11
Ostatni post: doubleube



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu