Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[454] Moje dywagacje o tempomacie i limiterze

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[454] Moje dywagacje o tempomacie i limiterze
#1
 bluebob 
Witam,

Wiem, że to może jeszcze jeden post o tym „mitycznym” fabrycznym tempomacie w FF454 oraz limiterze (lim) przy okazji, ale chciałem podzielić się swoimi refleksjami oraz o coś zapytać.
Z informacji, które przeczytałem w Internecie wywnioskowałem (błędnie lub nie), że fabryczny tempomat był w wersji benzynowej 1.5 FF454 z końca produkcji. Limiter chyba też, bo ja posiadam taki licznik i tam jest ikonka LIM. Ewentualnie limiter miał być przewidziany, ale ostatecznie pomysł upadł i zakończyli produkcję FF454. Chociaż…
Będąc na gościnnych występach na śląsku podłączyłem się pod SD i co ciekawe w opcjach można i dało się aktywować zarówno tempomat, jaki i limiter. Oczywiście mam teraz obie opcje aktywowane. I teraz pytanie. Może jest jednak tu na forum osoba, która ma FF454 benzynę 1.5 z limiterem i tempomatem?
Oczywiście w opcjach komputera pokładowego niczego nie znalazłem. Żadnej wzmianki o tempomacie czy limiterze. Dlatego zastanawia mnie też jak to jest realizowane, jeśli ostatnie egzemplarze to rzeczywiście miały, bo w Internecie nie ma żadnego zdjęcia przełączników fizycznych od FF454. Wiadomo, że w innych samochodach są fizyczne przełączniki lub przyciski, a tu nic.
Czy rzeczywiście jest jakiś szczęściarz, który to ma, czy mimo wszystko jest to mit i tego jednak nie było w FF454. Skołowany jestem i sam już nie wiem

Zdjęcie ikonki LIM z mojego licznika.

   
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Moje dywagacje o tempomacie i limiterze - przez bluebob - 26.10.2023, 15:41

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  wątpliwości nie moje 6 4.663 21.09.2010, 09:20
Ostatni post: prost13



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu