Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

padniete sprzeglo - kiedy?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
padniete sprzeglo - kiedy?
#9
 maciek11 
Widzę Darku, że w końcu powiedziałeś publicznie co ciebie gryzie, szkoda że nie umiesz powiedzieć takich rzeczy w twarz tylko robisz nam za plecami. Po tym co czytałem co przechodził All z klientami mogę poczytać i twoje.

Jak dotąd Jesteś naszym Jedynym niezadowolonym klientem. Jak pamiętam to przyjechałeś na czyszczenie EGR u, w który ów lałeś chemię i płyny żeby się się odwiesił i zatkałeś to już do granic możliwości, do tego miałeś przetartą wiązkę kabli od EGR i chyba czyszczenie całego układu dolotowego. Dałeś za to u nas chyba 200 zł. Pojechałeś na testy i było "wer pizdiś", po jakimś czasie dzwonisz że nie działa. Podjechałeś do nas i wymieniliśmy ci za free silniczek EGR. Dodatkowo zamontowaliśmy ci blaszkę zaślepiającą żeby wykluczyć spaliny i sadzę w układzie dolotowym (MÓJ BŁĄD ŻE POPRAWIAŁEM FABRYKĘ ) choć sam miałem taką i wszystko było ok. Pojechałeś i też było "wer pizdiś". Dzwonisz po jakimś czasie że znowu to samo. Zaprosiłem ciebie, a nawet dzwoniłem wielokrotnie, że podjadę, ale nie chciałeś sobie pomóc. Dodam, że nie chciałem za to pieniędzy.
Byłeś nie tylko naszym klientem, ale także dobrym kolegą i zależało nam na twoim zadowoleniu. Ciekawiło mnie co jeszcze może być przyczyną tego, że po przekroczeniu jakiejś prędkości spada ci moc.
Wiem, że jeździłeś tak z tym problemem EGRu długi czas i nie dałeś sobie pomóc. Dodam że twój silnik miał przejechane około 250 tyś i jest po zwiększeniu osiągów przez remape. Dodam też że zastanawiał mnie wykres twojego czujnika ciśnienia w kolektorze ssącym, który nie mieścił się w granicach tylko wykraczał dużo poza nią. Hmmm.

Jedno mogę powiedzieć tylko Darku że masz polsko niemiecki organizm...
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
padniete sprzeglo - kiedy? - przez Kamil - 07.06.2010, 19:52
Odpowiedź: padniete sprzeglo - kiedy? - przez PKO - 30.06.2010, 00:12
Odpowiedź: padniete sprzeglo - kiedy? - przez PKO - 08.06.2010, 07:52
Odpowiedź: padniete sprzeglo - kiedy? - przez PKO - 08.06.2010, 21:33
Odpowiedź: padniete sprzeglo - kiedy? - przez Maciej - 09.06.2010, 05:42
Odpowiedź: padniete sprzeglo - kiedy? - przez PKO - 09.06.2010, 12:35
Odpowiedź: padniete sprzeglo - kiedy? - przez PKO - 10.06.2010, 07:38
Odpowiedź: padniete sprzeglo - kiedy? - przez Gość - 10.06.2010, 21:38
Odpowiedź: padniete sprzeglo - kiedy? - przez Kamil - 10.06.2010, 22:20
Odpowiedź: padniete sprzeglo - kiedy? - przez Gość - 10.06.2010, 22:25

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sprzeglo kaputt? Jarro 9 7.124 07.06.2010, 04:07
Ostatni post: ŁYSY13
  actuator,sprzeglo,silownik 20 11.944 02.04.2009, 15:31
Ostatni post: marota



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu