Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[451] 451 Jak podłączyć kamerę cofania

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[451] 451 Jak podłączyć kamerę cofania
#5
 plesniak 
Jestem ofiara losu. Sprawdziłem w domu kamere i kable i wszystko było ok. (Robson dzięki za parę dobrych rad Smile ) Wyszło że problem jest w samym radiu, no i zerknąłem w co podłączyłem kamerę, oczywiście zamiast w Rear Camera Input, podłączyłem w Rear Monitor Output Smile

Już wszysto działa, obraz w dzień cacy a ten kąt 180 stopni super szczegolnie przy wycofywaniu spomiędzy dwóch ciężarówek Smile W nocy obraz też miodzio, kamerka została juz porządnie iładnie zamocowana do podkładki tablicy rejestracyjnej. Oto obraz z kamery. Po zrobieniu tego zdjęcia jeszcze skorygowałem ustawienia i jest bardziej do góry, dzieki temu mam świetny widok na boki przy wycofywaniu.
Makosz, zrezygnowałem z prostego względu, musiałbym podłaczyć wtedy pod stałe zasilanie - niby nie problem bo można pod światło pozycyjne tylne które i tak jest zawsze właczone ale nie wiem jaki by to miało wpływ na żywotnośc kamery.
Nie wiem tylko jak ustawic żeby samoczynnie załączał się obraz bo wrzuceniu wstecznego - teraz przełączam ręcznie na widok z tyłu. Jest taki niebieski kabel w Avicu podpisany rear gear signal ale nie wiem w co go wpiąć.


Załączone pliki Miniatury
   
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
451 Jak podłączyć kamerę cofania - przez Paweł - 09.02.2011, 10:03
Odpowiedź: Jak podłączyć kamerę cofania - przez Paweł - 09.02.2011, 21:32

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  451 - Kamera cofania - montaż artd4 9 5.389 17.02.2016, 15:10
Ostatni post: artd4
  [451] Foto relacja z montażu kamery cofania RobsonWawa 33 20.660 15.03.2011, 03:04
Ostatni post: ŁYSY13



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu