Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ?
 mozdzerka 
Kupiłam mu wosk na zimę..i wazelinę techniczną do uszczelek..i olej do silnika i płyn do chłodnicy....i jakieś cudo w atomizerze do czyszczenia kokpitu...i to wszystko mam zamiar zapodać w weekend... Nawet ja tylu prezentów i nawet pod choinkę nie miewamSmile
aaaa. sorki, i jeszcze cudowną ściereczkę z pseudoirchySmile Ale to już przesadziłamSmile
choroby na stanie :smartoza, glajtoza
 Odpowiedz
 Serrrek 
Mój Smarcik z okazji pozytywnie zaliczonego przeglądu po 105 tys. Dostał w prezencie halogeny Smile[Obrazek: arypy9yq.jpg]
 Odpowiedz
 MintMX 
Zgubiłem klucz :||| Jutro idę na poszukiwania
 Odpowiedz
 obwd-crash 
(23.11.2013, 17:37)MintMX napisał(a): Zgubiłem klucz :||| Jutro idę na poszukiwania

Życzę powodzenia Smile
Też tak miałem ale byłem wtedy prawie 200km od domu, niestety nie znalazłem, a dzięki bobobo2009 i jakubo mam następny (łącznie koszt prawie 200zł z docięciem nowego)
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
 Lolek 
Halogeny? Ale wypas! Przez najbliższe 5 lat włączysz je pewnie ze 3 razy, Trzeba było zamontować światła do jazdy dziennej, za parę dni pewnie będą obowiązkowe. L
Lolek - motoparalotniarz
 Odpowiedz
 Serrrek 
Halogeny zamontowałem wyłącznie ze względów estetycznych, zdaje sobie sprawę z ich przydatności Wink
 Odpowiedz
 MintMX 
obwd-crash Znalazłem Klucz , Dzięki Wink Kamień spadł mi z serca Very happy
 Odpowiedz
 obwd-crash 
(24.11.2013, 18:58)MintMX napisał(a): obwd-crash Znalazłem Klucz , Dzięki Wink Kamień spadł mi z serca Very happy

To powinienieneś podać przede wszystkim w wątku "co mi dziś poprawiło humor"
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
 mozdzerka 
Smile
Może pomyśl o jakimś kluczu zapasowym na przyszłość? Ja zawsze mam takie durne obawy, co będzie jak klucz do domu wypadnie w windzie w tą przestrzeń jezdną ( od lat nigdy nie wpadł, ani się nie zgubił, raz ukradli, więc w te obawy głupie ) , co będzie jak zgubię od auta,zamknę go w środku albo zastrajkuje ten magiczny guziczek.... No ale ja baba jestem, facetom prościej się włamaćVery happy

wczoraj po manicure auta zastrajkował zamek od bagażnika i tez się martwiłam...ech
choroby na stanie :smartoza, glajtoza
 Odpowiedz
 Serrrek 
[Obrazek: a7u3a7ug.jpg] mój smarcik dostał dzisiaj zalaminowaną instrukcję bezpieczeństwa Wink Wersja dwustronna i dwujęzyczna! [Obrazek: zejaquby.jpg]
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem Boss 11 10.157 03.11.2008, 21:47
Ostatni post: Boss



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu