Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[450] Padł akumulator i nie mogę otworzyć autka.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[450] Padł akumulator i nie mogę otworzyć autka.
#26
 psuwacz 
A wydzycie! Ja swój wydłubałem, wyprałem, nasmarowałem i po reaktywacji działa. Tak na wszelki. Cóż, czasem pomaga zapsikanie drania jakimś penetrującym środkiem z litem albo PTFE, zagrzanie tego suszarką, działania udarowe (oczywiście z wyczuciem, żeby nie połamać kluczyka!

A poza tym, w internetach jest kilka zdjęć jak wyglądają gołe drzwi i mechanizm, można zatem wywnioskować co i gdzie. Pomijam oczywistość bycia tu na forum Very happy

UWAGA! Tu "nielegalnie" opisuję sposób włamania się do mojego kombi, czo czyniłem niestety już parokrotnie.
Za pierwszym razem myślałem sześć minut i działałem następne dwie, wraz ze znalezieniem kawałka drewienka.
Otóż w tym moim drugim cudzie wystarczy wsadzić klin drewienkowy w drzwi w strategicznym miejscu (bardzo łatwo się poddają) i wieszakiem drucianym pociągnąć za poręczny wielce uchwyt od otwierania drzwi. Jak to oni się reklamują "Kreatif technolożi". To już lata temu większy problem był z dostaniem się do Koreańskiej wówczas Imitacji Auta o szumnej nazwie "Duma". No i trzeba było mieć narzędzia a nie klamoty, które można w mieście znaleźć w promieniu 200m od auta...
[Obrazek: 412338.png]        Dobrze gadam? Dodaj do REP-u, nie krępuj się! 
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Padł akumulator i nie mogę otworzyć autka. - przez psuwacz - 07.01.2016, 01:32



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu