Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

smart ala porsche

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
smart ala porsche
 Gość 
Świeża dostawa (nie)całkiem nowych dżołków:

Krystyna nie uznawała depilacji. Kiedyś jak poszła do lasu, leśniczy do niej strzelał. Cóż, każdy mógł ją pomylić z niedźwiedziem...
***
Czym różni się seks analny od oralnego? Kierunkiem atakowania przewodu pokarmowego.
***
Uczeni skrzyżowali komunistę z muchą. Wyszedł Mao Tse-Tse Tung.
***
Nowy środek bakteriobójczy nie tylko zabija większość bakterii, czających się w zakamarkach muszli toaletowej, ale i przyjemnie szczypie w jajka.
***
Jeśli czarny kot odgryzie ci jaja, znaczy, masz pecha.
***
Jeśli w okolicy położono nowy asfalt, wymalowano domy i odnowiono ogrodzenia, a mimo to nikt nie przyjechał, to znaczy że jesteś w Niemczech.
***
Temperatura kobiecego mleka wynosi ok 37C. U wszystkich kobiet prócz Angielek, ktore mają lewego do zimnego mleka i prawego do gorącego.
***
90% Twoich problemów można rozwiązać za pomocą Google. Na pozostałe 10% wystarczy wódka
***
Naprawdę stary jesteś wtedy, gdy kwiatki przyprawiają cię o niepokój...
***
Klony cię ostrzegały, ale ty oczywiście musiałeś znaleźć się po ciemnej stronie - Amidala po raz kolejny robiła wymówki Anakinowi z powodu jego wyprawy na Słowację.
***
Kierowcy ciężarówek-impotenci dostarczają ładunek na miejsce najwcześniej.
***
Miałem dać mojemu nowonarodzonemu synowi na imię Franek, ale zrezygnowałem po tym jak dostałem po dupie na racie kredytu mieszkaniowego.
***
Są dwie teorie dotyczące prowadzenia sporów z kobietami. Obydwie nie działają.
***
Trzy najlepsze rzeczy w życiu to dobre lądowanie, dobry orgazm i dobra praca jelit. Nocne lądowanie na lotniskowcu umożliwia przeżycie wszystkich trzech jednocześnie.

Hammer Hammer Hammer
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: XXX - materialy erotyczne - musisz miec ukonczone 18 lat !!! - przez Gość - 02.07.2009, 10:04
Na dobry koniec tygodnia :-) - przez Gość - 10.07.2009, 10:06
Re: Na dobry koniec tygodnia :-) - przez Gość - 20.07.2009, 19:37
Re: Na dobry koniec tygodnia :-) - przez Paweł - 14.10.2009, 14:04
Zbłąkany turysta.... - przez Ryszard - 12.02.2010, 17:46
Odpowiedź: Kiedy facet kłamie :o)) - przez Mirek - 08.02.2012, 23:20
smart ala porsche - przez smart2011 - 07.12.2013, 22:58



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu