Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Orange - internet, VDSL i super hiper.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Orange - internet, VDSL i super hiper.
#16
 Kanapa 
Takie info dla chcących podpisać umowę z Play. Jeżeli macie nawet leciutko uszkodzony dowód osobisty np. kreseczkę lub pęknięcie to System odrzuca podpisana umowę. Innego dokumentu w Play nie uznają.
Ale to tylko dygresja.

Zaczynamy: Very happy
Przed południem przyszedł sms - "reklamacja przyjęta i do 7 dni wszystko będzie cacy".
Aha czyli żadne 24 czy 48 tylko 7x24 godzinki - priekrasonoje czy jak tam zwał.
Nic to - obejrzałem sobie ponownie występ Ukrainki dla pozytywnych wibracji. Polecam jest w wątku co mi się Spodobało Beer.
Po południu znowu telefonik do pomarańczki - a nuż widelec COŚ będzie wiadomo. Jednak nadal nic nie wiadomo, to znaczy wiadomo 80 Mb/s hula u klienta pełną parą.
Tu nawet taniec na rurce nie pomógł, krótki telefon do konkurencyjnego kablarza i jest termin wizyty innego instalatora.
Embaressed Znowu piątek wieczorową porą - ale nie zapeszajmy.
Piękne białe pudełko z pomaranczowym logiem zapakowałem w piękny kartonik. Oczywiście kabelki, zasilacz i co tam było również.
Hammer
Nawet znalazłem siatkę (reklamówkę z logo), a co jak rozstawać się to kulturalnie ze wszystkim.
Odwiedziłem saloon pomarańczowy, odczekałem niecałą godzinkę i mówię co jest.
Laughing
NO tak w systemie jest usługa "odwracalna" ale jeszcze nie odwrócona. Znaczy się moje wszystkie telefony piesku w p..ę no bo nie ma papiera z rezygnacji z usługi.
Pokazuję papiera z poniedziałka Laughing i łoł - zagwozdka.
Papiera jest ale nie ma go w systema.
Laughing
Znaczy się to co zostało podpisane w poniedziałek jeszcze nie zostało zarejestrowane, dostarczone, przewalone.
No to ja poproszę o rezygnację z całokształtu i niekształtu oferowanej usługi bo mi szkodzi i nudno będzie pisać ciągle o tym samym na forum.
Tutaj przydatna informacja.
Saloon pomarańczy nawet najgłówniejszy i najoficjalniejszy w mieście nie jest TYM właściwym salonem.
Znaczy się jest inny najgłówniejszy saloon TPSA pomimo że TPSA już nie ma. Tylko TEN cichociemny TPSA ma dostęp do tajnowojennych notatek z pola walki z czepialskimi klientami w postaci końcówki systemu CRM.
Ci którzy znają crm-a Evil or very mad i nie muszą klikać -- tylko na wlasną odpowiedzialność --
Generalnie jest tak że crm to najgorszy koszmar i lepiej go kijem nie macać ale w linku jest przepiękny akapit.

"większość przedsiębiorstw wie, że kiedy tracą klientów z powodu nieskutecznej lub opóźnionej reakcji na potrzeby klienta, utracą dochody i potencjalnych nowych klientów. Gdy zdenerwowany klient rozpowie znajomym o swoim niezadowoleniu z naszych usług, tracimy sporo klientów a zadowolony klient przyniesie nam grono następnych."

Cool
Super, hiper nie po tyle czekałem żeby znowu czekać gdzie indziej więc napisałem rezygnację z wszystkich teoretycznie działających usług z prośbą o przekazanie do właściwego saloonu .

Czy CDN nastąpi?
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Orange - internet, VDSL i super hiper. - przez PKO - 24.02.2014, 07:26
RE: Orange - internet, VDSL i super hiper. - przez PKO - 26.02.2014, 06:53
Orange - internet, VDSL i super hiper. - przez Kanapa - 26.02.2014, 18:21
RE: Orange - internet, VDSL i super hiper. - przez tumich - 01.09.2014, 13:29
RE: Orange - internet, VDSL i super hiper. - przez tumich - 01.09.2014, 14:18
RE: Orange - internet, VDSL i super hiper. - przez tumich - 02.09.2014, 07:21
RE: Orange - internet, VDSL i super hiper. - przez tumich - 02.09.2014, 08:17

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  super smart do kupienia mega Okazja !!! ;P kasiunqa 19 10.158 28.04.2010, 03:18
Ostatni post: Sebartus
  smart internet 7 4.765 29.10.2002, 13:53
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu