Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[451] HELLA LEDay Flex do jazdy dziennej - AWARYJNOŚĆ/REKLAMACJE

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[451] HELLA LEDay Flex do jazdy dziennej - AWARYJNOŚĆ/REKLAMACJE
#5
 Smutny 
A więc parę nowych słów w temacie.

Na szczęœcie mam już nowy komplet ledów jednak droga do ich otrzymania nie jest taka prosta.

Po pierwsze trzeba czekać miesiąc i to mimo bycia upartym i dzwonieniem raz do sklepu raz do Hella Polska i męczenie ich o jakieśœ informacje.

Nie polecam kupowania Ledów w sklepach innych jak Hella Polska ponieważ cyrki w reklamacjach są takie, że uszy bolą. I trzeba naprawdę walczyć o swoje prawa. Ja kupowałem w firmie Wajbex w Warszawie. Reklamacja była złożona powołując się na rękojmię i pomimo przekroczenia terminów po których powinienem dostać zwrot pieniędzy Pani w sklepie stwierdziła, że "naczytałem się głupot w internecie" i mi się nic nie należy tylko mam grzecznie czekać. Albo iść z tym do sądu bo ja jestem oszustem i chcę wymusić oddanie pieniędzy. Nie wiadomo było ile mam czekać i na co bo jedyna informacje jaką w ciągu miesiąca dostałem to taka, że moje ledy zostały wysłane do producenta.

W ten wtorek po kolejnym telefonie Pani w końcu skontaktowała się z hurtownią z której biorą ledy (gdzieś w Poznaniu) i w magiczny sposób następnego dnia wysłali do sklepu nowy komplet dla mnie. Oczywiście w ramach "wyjątku" albo łaski.

Hella Polska nie posiada serwisu w Polsce. Reklamacje polegają na podłączeniu zobaczeniu, że coś nie działa i wymianie na nowe.

Wysłałem maila do centrali Hella ale nie dostałem żadnej odpowiedzi...

Ciekawostką jest długość gwarancji producenckiej. Na początku była twarda informacja ,że są dwa lata. Jednak w końcu okazało się, że jest 5 lat. Producent nie daje karty gwarancyjnej i ani sklep ani nawet Hella Polska nie wiedzą jak z owej 5 letniej gwarancji skorzystać...



Na koniec wielkie podziękowania dla Łysego bo gdyby nie on to nie byłbym w stanie ani zamontować ledów do swojego smarta ani ich później zdemontować.
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: HELLA LEDay Flex do jazdy dziennej - AWARYJNOŚĆ/REKLAMACJE - przez Smutny - 28.06.2014, 13:54

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  światła do jazdy dziennej Chris 138 48.903 13.02.2024, 07:07
Ostatni post: Dawid19841016
  [451] SushiSmart_Światła do jazdy dziennej + wirus by Łysy i Jarecki Chris 6 4.448 14.07.2016, 16:09
Ostatni post: ŁYSY13
  [451] Okrągłe światła do jazdy dziennej - kratka od polifta lojak 4 4.967 14.04.2016, 22:31
Ostatni post: lojak
  [451] Sprężyny obniżające H&R a komfort jazdy Qubek 9 7.501 12.09.2015, 17:38
Ostatni post: BASTOS
  [451] Fotorelacja z montażu "światła do jazdy dziennej" DRL RobsonWawa 94 54.043 17.08.2014, 20:37
Ostatni post: RobsonWawa
  [451] HELLA LEDay Flex do jazdy dziennej - co i jak z montażem ŁYSY13 46 23.671 07.02.2013, 18:45
Ostatni post: marcinmid



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu