Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Smartimpreza jakiej jeszcze nie było!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Smartimpreza jakiej jeszcze nie było!
#23
 bodek1 
Zadne mity tylko fakty . A o czym ja piszę ? Że od handlarza czyli komis , autohandel czy jak tam zwał  wszystkie  są be , a od np. Kowalskiego jest cacy? Mad Nic takiego nie napisałem , ale  jest oczywistym  , ze niestety zdecydowana większość sprzedaje auto bo trzeba w nie wkladać. Oszuści , picownicy są wszedzie , a  trafienie super autka  jest baaardzo trudne . Samochodów uzywanych w swoim zyciu przerobiłem już wiele , ale na te kilkadziesiąt kupionych takich naprawdę fajnych to mogę policzyć na palcach jednej reki . Niestety . Fajnie jezeli jest świadomość ulomności danej furki i wiadomo co nalezy zrobić  i za ile .Z tym , ze cena zakupu  powinna być adekwatna do stanu.  Gorzej jak cwaniak tak podpicuje autko , że nawet dla kogoś kto ma wiedzę czasami trudno to zweryfiować. Handlarze kupują nie to co jest technicznie ok  (bo wtedy takie autka są drogie i w Polsce nie do sprzedania z zyskiem ) , ale to co mogą u nas z duzym zyskiem sprzedać. Ogromne przebiegi skręcone do zwyczajowych 150-200tys. km i to w autach kilkunastoletnich są normą , auta powypadkowe , zalane , które są w zasadzie przeznaczone na zlom reanimuje się , picuje , czyści na błysk i do ludzi . Auta technicznie tak wyeksploatowane , że ledwo trzymają się kupy też się reanimuje przy pomocy szrotów - widziałem już takie cuda jak  kupowanie uzywanych łożyck do piast , klocków hamulcowych  , końcówek drążkow ..........
Ale ok. moją intencją nie  było wywołanie dyskucji w powyzszym temacie  tylko zwrócenie uwagi na fakt iż auta naprawdę  doinwestowane ,  w świetnym stanie technicznym  niestety   mają słabą sprzedaż  bo i kosztują więcej . Trudno zresztą się dziwić , że ktoś  dbając o auto , serwisując na bieżąco i wydając sporo kasy chce za swoje auto godziwe pieniadze. Po drugie pomysł Lolka w kwestii "loterii" był świetny bo za symboliczną kasę 500PLN można było stać się posiadaczem fajnego auta.
Ludziska nie łykneli bo prawdopodobieństwo bylo 1:30 i jak znam zycie pojawiło się myslenie , że ja nie mam szczęścia i tylko wywalę 500 PLn . Owszem te kilka stówek to spory pieniądz , ale  ...............  fajna zabawa , spotkanko przy grilu no i dreszczyk emocji - ja , czy nie ja !  Szkoda
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Smartimpreza jakiej jeszcze nie było! - przez Lolek - 02.09.2016, 19:52
Smartimpreza jakiej jeszcze nie było! - przez Marek - 03.09.2016, 08:32
RE: Smartimpreza jakiej jeszcze nie było! - przez bodek1 - 11.09.2016, 13:16
Smartimpreza jakiej jeszcze nie było! - przez frygi - 13.09.2016, 21:17

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tak było na smart times 09 1 2.884 29.08.2009, 08:02
Ostatni post: Gantz
  Zell am See jeszcze raz Boss 4 3.444 05.08.2008, 20:40
Ostatni post: Boss
  F2 2001. Było PUK! Potrzebny przód :( 3 3.381 19.03.2008, 09:37
Ostatni post: All-capone
  I jeszcze jedno zaproszenie ale po niemiecku... 7 6.156 27.11.2002, 15:17
Ostatni post: Ket



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu