Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Kupno smarta - poradnik by Sebartus

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Kupno smarta - poradnik by Sebartus
#42
 froncz 
Witam. Po nowym roku zbieram się do zakupu Smarta jako prezent dla żony. Będzie nim pokonywać około 40-50 km dziennie z jednego miasteczka do drugiego gdzie pracuje (10-12tys rocznie). Byłem ostatnio pojeździć 0.8cdi z 2011 roku z przebiegiem 60tys niestety golas i tylko tiptronic, ale stoi 2km ode mnie i chciałem się przekonać jak jeździ się połówką samochodu... i tu moje wielkie zaskoczenie. Chwilami można zapomnieć, że to takie maleństwo. Całkiem fajnie się to zbiera. Jestem pewny, że małżonka będzie zadowolona ze swojego pierwszego autka. Została tylko kwestia silnika. Znalazłem 2 sztuki w wersji Passion. Oba w ładnym stanie i przyzwoicie wyposażone-klima, szyby el, obrotomierz, szklany dach, ładna tapicerka(diesel-czerwono/czarna, benzyna-kremowo/czarna). Oba rocznik 2011. Jeden to benzyna 1.0 71km mhd przebieg 50tys. Drugi 0.8cdi 54km przebieg 47tys. Oba w bardzo zbliżonej cenie - nie jest to jakaś okazja, ale szukam zadbanego egzemplarza i wiem że za taki trzeba zapłacić... Mam dylemat co wybrać. Zwracam się o pomoc do starych wyjadaczyWink Co radzicie?

Sendt fra min HTC One M9 med Tapatalk
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kupno smarta - poradnik by Sebartus - przez - 09.07.2008, 21:11
[temat przeniesiony] kupno smarta CDi - przez PKO - 18.01.2012, 06:50
RE: Kupno smarta - poradnik by Sebartus - przez froncz - 18.12.2016, 19:51

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kupno pierwszego Smarta - na co zwrócić uwagę? gcmalade 16 8.469 25.06.2017, 18:26
Ostatni post: filiproll



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu