Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Kupno smarta - poradnik by Sebartus

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Kupno smarta - poradnik by Sebartus
#15
 Sebartus 
Cytat:jak bys czytal ten post to bys wiedzial ze po trzech kreskach na wyswietlaczu raczej nie mozna ocenic auta pod wzgledem wypadkowosci

Ja nie napisałem ze po tym sie ocenia wypadkowość tylko to informacja że skrzynia zaczyna zdychać, a dokladnie siłownik lub sprzegło lub to i to. Przy takim przebiegu to standard.

Cytat:no wlasnie ale z moich jeszcze raz powtarzam moich obserwacji to prubujesz dominowac na forum....

To że Ci raz przygadałem nie oznacza że chce dominować Very happy

Jak narazie nie napisales nic sensownego tylko czepiasz się mojej osoby. Napisaleś że 8 lat sprowadzasz auta, a nie napisales żadnego sensowego zdania w tym temacie i nie tylko ja tak uważam w innym poscie swiadek napisał :

Cytat:Takze, jesli to ironia to jako doswiadczony (8letni) handlarz, mozesz napisac cos wiecej niz tylko to


Cytat:wylakierowac to mozna sobie jajka na wielkanoc,skoro mozna poszukac oryginalne panele po rozbitkach(taniej a jakosciowo nieporównywalne)

To sobie zobacz na ogłoszenie gdzie jest stary smart przed liftem i na masce niema napisu Smart, taki efekt możesz uzyskać tylko lakierując ten element !!! i handlarze tak robią

Inni też tak uważają:
http://nasz.smartklub.pl/modules/newbb/v...umpost6012

Cytat: bo to ze jestes starszy stazem to nie oznacza ze madrzejszy Sad

Smartami interesuje się od początków produkcji, nie od momentu zakupu Laughing

Dobra nieważne Ty wiesz swoje, a ja swoje i niech tak zostanie

 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kupno smarta - poradnik by Sebartus - przez - 09.07.2008, 21:11
[temat przeniesiony] kupno smarta CDi - przez PKO - 18.01.2012, 06:50
Re: ******** KUPNO SMARTA - poradnik by Sebartus ******** - przez - 11.07.2008, 00:03

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kupno pierwszego Smarta - na co zwrócić uwagę? gcmalade 16 8.468 25.06.2017, 18:26
Ostatni post: filiproll



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu