Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

A miało być tanio a wyszło jak zwykle.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
A miało być tanio a wyszło jak zwykle.
#19
 terminux 
LAZY. nadkole bez bolca trzyma się doskonale - na razie celowo tam nic nie ma bo w okolicach wszystkich mocowań pojawiała się rdza.
Zjadacz rdzy powiadasz - sam zjadacz to mało. Technologia jest prosta, ale dosyć długa i upierdliwa ale zdaje egzamin. Najpierw czyszczenie mechaniczne ile się da. Potem przetwarzacz rdzy na to idzie podkład, zabezpieczenie i konserwacja.
Wszystko to łatwo się pisze, ale na wszystko potrzeba czasu. Wyczyszczenie dokładne = czas. Potem technologia nanoszenia - przynajmniej 2 dni pomiędzy poszczególnymi warstwami. Następnie podkład, żeby dokładnie wysechł i się nie pogryzł z resztą = 2 dni. Na koniec konserwacja na gorąco, żeby dokładnie spenetrowała każdy zakamarek.
Ale mam doświadczenie- Nissan Patrol kolegi fajne auto ale gnije na potęgę. Co roku po zimie blacha do poprawki. Tak było kiedyś. Dla testu zrobione zostały błotniki w ten sposób, co opisałem. Poza kilkoma punktami, gdzie uderzyły kamienie i zrobiły punktowe dziurki w konserwacji do żywej blachy nadkola są takie jak w tamtym roku.
Jak Cię interesują szczegóły to oczywiście podam nazwy co zastosowałem. Ale jak pojadę do garażu Wink
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: A miało być tanio a wyszło jak zwykle. - przez terminux - 25.08.2018, 09:26

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Miała być Osa. dychul 11 5.163 03.10.2015, 05:48
Ostatni post: dychul



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu