Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Panel nawiewu z Colta

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Panel nawiewu z Colta
#6
 bluebob 
Wracając do tematu tego panelu to po przeanalizowaniu i porównaniu obu paneli wychodzi na to, że to jest to samo tylko w innej formie. Po prostu zmienili wygląd. To, co od razu rzuciło mi się na oczy to ilość poziomów mocy wentylatora. Na zwykłych pokrętłach są cztery poziomy, a w tym nowszym jest o jeden więcej, czyli 5.

Przetestowałem tak na szybko ten panel i podłącza się go Plug&Play. Podmiana samego panelu to przy dobrych umiejętnościach manualnych jakieś 30 minut. Ja podłączyłem go na krótko do auta i działał. Nie podłączałem tylko linek, bo nie chciałem niczego urwać. Co od razu zauważyłem po podłączeniu to to, że wentylator nie działa na 5 prędkościach. Przełączenie z pozycji 3 na 4 nie powodowało wzrostu prędkości wentylatora o jeden stopień. Nadal wentylator działał w 4 stopniowej skali. Po prostu na 3 i 4 działał z tą samą prędkością. Być może jest to kwestia jeszcze samego sterownika wentylatora, a może czegoś innego. Nie wiem.

Na nadchodzący weekend powinienem mieć ten panel na dłużej do potestowania to zrobię tutorial z jego montażu jakby ktoś chciał jednak sobie swój stary panel podmienić na ten "nowszy" i przetestuję dokładniej.
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Panel nawiewu z Colta - przez BonzoBGC - 17.02.2020, 19:41
Panel nawiewu z Colta - przez Kanapa - 17.02.2020, 21:24
RE: Panel nawiewu z Colta - przez BASTOS - 17.02.2020, 22:34
RE: Panel nawiewu z Colta - przez bluebob - 17.02.2020, 22:35
RE: Panel nawiewu z Colta - przez BonzoBGC - 17.02.2020, 22:49
RE: Panel nawiewu z Colta - przez bluebob - 13.04.2021, 10:15
Panel nawiewu z Colta - przez BASTOS - 13.04.2021, 14:52

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [454] Żaróweczki pokręteł nawiewu.. smartBHAM 13 6.904 08.06.2015, 22:21
Ostatni post: smartBHAM



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu