Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Nadmuch na przednią szybę - kiszka

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Nadmuch na przednią szybę - kiszka
#9
 BogdanHa 
(18.06.2020, 17:42)chris2 napisał(a): Od 450-tki nie możesz za dużo wymagać,to nie jest nowoczesne auto gdzie po załączeniu nawiewu na szyby para znika w kilka sekund,technologia w Smarcie jest trochę jak z malucha.,ma działać nieważne że mało skutecznie.A co do wajchy na dole-jest to obieg zamknięty nawiewu, powietrze nie jest pobierane z zewnątrz lecz spod nóg.Skoro słabo wieje po załączeniu na pobieranie powietrza z zewnątrz,to może masz zapchany filtr kabinowy ( o ile jest ) lub zatkaną kratkę w podszybiu.
Rozumiem, że to taki nowocześniejszy maluch. Smile
Piszesz o pobieraniu powietrza z dołu, ale jak przesuwam prawy poziomy przełącznik w prawo "na szybkę", to otwiera klapkę "na nogi" i dmucha jak opętamy. Pionowy lewy przełącznik mam na pobieranie z zewnątrz.
Dlatego zdziwiłem się, że suwak otwiera bardziej nawiew na nogi niż na szybę. Nie wiem jak skonstruowany jest cały moduł dmuchawa-rozdzielacz.
EDIT
Już pojąłem co pisałem o wciąganiu powietrza spod nóg. Obok dziury wylotowej z klapką (bardziej na prawo) jest coś zasłoniętego jakimś materiałem. To zapewne ten obieg z wewnątrz.
Kurcze - leżąc i świecąc komórką niewiele można zobaczyć. Very happy
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nadmuch na przednią szybę - kiszka - przez BogdanHa - 18.06.2020, 18:37

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Smart 450 0.6 przednia wycieraczka się nie wyłącza zibi smark 12 4.529 03.10.2018, 17:48
Ostatni post: zibi smark
  Jak przełączyć nadmuch z ciepłego na zimny?!?!?! K1zmija 5 4.115 17.03.2010, 12:58
Ostatni post: Kanapa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu