Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[451] Smart Fortwo 451 cdi - akumulator pod wodą

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[451] Smart Fortwo 451 cdi - akumulator pod wodą
#9
 marsello 
Znalazłem!!! Czarna rurka nad akumulatorem wchodzi niżej w rurkę"w ścianę" i ta była zapchana. Przepchałem kompresorem i pod samochód strzeliła mi plama błota i wody. Rurka drożna więc zamontowałem wszystko z powrotem. W końcu po podróży z klimatyzacją pod samochód zostaje plama wody ze skraplacza klimatyzacji a nie dwie krople jak by Smarcik miał przerost prostaty Smile

Pozostaje inna kwestia - osuszarnie. Woda/wilgoć poszła po całej podłodze. Zatem i pod nogami pasażera jak i kierowcy pełno wody. Tę pod pasażerem z łatwością usunąłem przy użyciu farelka (bo wykładzina się podnosi żeby dostać się do akumulatora). Zaś ta pod nogami kierowcy jest problematyczna bo podnosi się zaledwie na kilka centymetrów, nadmiar wody odessałem odkurzaczem piorącym ale ta gąbka durna. Upychałem szmaty, deptałem żeby wycisnąć gąbkę w szmatę i efekt taki że więcej się nie da a jak wsadzę rękę to nadal po ściśnięciu od dołu mam mokrą rękę i kapie trochę wody. Smart drugi dzień stoi na podwórku z farelkiem zawieszonym na sznurku i dwiema gaśnicami obok Smile

Ma ktoś pomysł jak inaczej to osuszyć? Trochę panikuję przez ten farelek.
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Smart Fortwo 451 cdi - akumulator pod wodą - przez marsello - 14.09.2020, 17:04

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [450][451] Akumulator na mrozie kamyk 6 602 11.01.2024, 22:17
Ostatni post: raffa
  Akumulator - jaki i gdzie 67 77.555 07.06.2022, 22:29
Ostatni post: raffa
  [451] Tasma pod kierownice rozpiska pinow? sadiav 3 1.924 01.04.2019, 19:24
Ostatni post: bogo78
  SERWIS MANULA SMART ForTwo O,6 TURBO wnekulec 2 5.611 22.01.2010, 12:56
Ostatni post: wnekulec



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości



Menu