Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Od polityki nie uciekniecie, gdyż ona zawsze Was znajdzie.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Od polityki nie uciekniecie, gdyż ona zawsze Was znajdzie.
#3
 Smarkacz 
(08.05.2023, 10:24)raffa napisał(a): Odnosząc się do tytułu: zgadzam się. Od polityki nie uciekniemy, atakuje nas z wszystkich stron. Dlatego niektóre miejsca powinny być od niej wolne. Dla naszego zdrowia psychicznego.

A przykład dyktatury masz akurat na wschodzie, bardzo niedaleko. A jej skutki jeszcze bliżej.

I to jest mój jedyny wpis w temacie. Więcej tu zaglądać nie będę. Pozdrawiam Smile


Mam alergię na wschód, więc znacznie bliższe ideowo, moralnie, oraz cywilizacyjnie są mi dyktatury zachodnie, takie jak Hiszpania Franco, Włochy Mussoliniego, ale głównie Chile Pinocheta, jednak Niemcy (przedwojenne i obecne) to moim zdaniem zbyt daleko idąca patologia.

Uszanuję Twoją decyzję, jesteś wolnym człowiekiem (jeszcze, dopóki jakaś regulacja lewackie UE nie odbierze Ci całkowicie wolności), ale jeżeli zechcesz czasem pogadać będzie mi niezmiernie miło, gdyż szanuję Ciebie i Twoja opinię a Twój odmienny światopogląd rozbudza we mnie ciekawość. 

Miłego dnia. Smile
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Od polityki nie uciekniecie, gdyż ona zawsze Was znajdzie. - przez Smarkacz - 08.05.2023, 10:42

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ktoś zawsze musi być pierwszy. psuwacz 11 5.188 11.01.2016, 19:53
Ostatni post: psuwacz
  brak centralnego, nie odpala, brak kontrolek, nie kręci, pulsująca lampka 0 876 mniej niż 1 minutę temu
Ostatni post:



Użytkownicy przeglądający ten wątek:



Menu