Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

- naiwnych nie sieją .. sami się rodzą

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
- naiwnych nie sieją .. sami się rodzą
#2
 Rumcajs 
(18.07.2023, 07:10)bronmus45 napisał(a): ~~

".. kompletny komputer serwisowy gotowy do pracy .."  

oraz 

"Zestaw ze względu na parametry sprzętowe oraz konfiguracje, uruchamia się i pracuje bardzo szybko". 
Szybko to się okazało, że są to bajeczki dla naiwnych i po kilkudziesięciu wymianach maili pomiędzy mną a sprzedającym doszedłem do wniosku, że nic z tego nie będzie. 

Bronku,

podziwiam Twoją determinację w tym aby samodzielnie ogarnąć problemy ze Smarcikiem.
Podziwiam z dwóch powodów :
- po pierwsze że zdecydowałeś się na ten cel wyłożyć półtora klocka;
- po drugie, jestem kilkanaście lat młodszy od Ciebie, ale nie wiem czy nie mając doświadczenia w SD rzuciłbym się na jej poznawanie w przypadku Smarta.
Te półtora klocka powinno wzbudzić Twoją czujność. To jest taka cena ni w tą ni w tamtą. Mniej więcej tyle chcą za sam komputer z dyskiem i oprogramowaniem, ale bez głowicy. Taki kompletny zestaw gotowy do pracy zazwyczaj na portalach ogłoszeniowych oferowany jest za dwu- trzykrotność Twojej kwoty !!!! sic ! 
Zajrzałem pod ten link który zamieściłeś, ale nie udało mnie się na tych zdjęciach stwierdzić kompletności sprzedaży. 
Czasami można trafić za takie, a nawet mniejsze,  pieniądze zestaw sprzedawany przez kogoś kto pozbył się Mercedesa i sprzedaje oddzielnie SD którą miał.
Jako człowiek który na SD, co prawda inna działka niż SMART, przepracował parę lat mogę stwierdzić, że dla mnie oprogramowanie do SMART-a jest mało intuicyjne w stosunku do tego co znam. 
Chyba tylko ja wiem ile naszukałem się gdzie i jak można ustawić "punkt otarcia" !!!!! Ilość K...w latających w powietrzu pod adresem twórców tego softu przypominała ilość much nad padliną w ciepły dzień.

Rozumiem Twój żal w stosunku do sprzedawcy, ani mnie on brat ani swat, ale nie napisałeś istotnych informacji.
W czym jest problem z Twoim nabytkiem ??? Nie działa w ogóle, nie komunikuje się ze SMART-em, czy też Ty nie radzisz sobie z obsługą, a sprzedający "wypiął" się jeśli chodzi o pomoc ??? Skoro widoki na zwrot kasy są słabe, postarajmy się, może da się to uruchomić.


Jeśli mógłbyś zamieść zdjęcie Twojego zestawu i napisz coś więcej na temat problemów, może będzie można Ci będzie jakoś pomóc.
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: - naiwnych nie sieją .. sami się rodzą - przez Rumcajs - 18.07.2023, 19:08



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu