Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

- naiwnych nie sieją .. sami się rodzą

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
- naiwnych nie sieją .. sami się rodzą
#5
 bronmus45 
(18.07.2023, 20:44)LAZY. napisał(a): O ile dobrze czytam to urządzenie ma działać z autami od 2006 roku. Zapewne  obsługuje tylko can-y, a nie te udziwnienia smartowe z 450.    Jak masz kogoś znajomego z smartem 451 to zrób test.     Trzeba by o tym openport poczytać- wersja urządzenia i co, gdzie może.

Może i tak, ale sprzedawca zapewniał mnie, że to urządzenie niejednokrotnie już testowało smarty z 2000 roku .. więc skusiłem się na niezbyt wygórowaną cenę.
Moją winą jest tutaj, że nie zabezpieczyłem zakupu jakąś umową - a bez niej trudno byłoby dociekać swojej racji, mimo że posiadam kilkadziesiąt tekstów wymiany pomiędzy nami przeróżnej treści poczty e-mail. 
No i te 1500 zł niezbyt pasuje mi do wielomiesięcznych / wieloletnich sporów sądowych.
Natomiast znajomego ze Smartem 451 w okolicy nie znajdę, bo w samym mieście (powiatowe, ponad 40 tys.) jest nas tylko dwóch właścicieli / użytkowników tychże .. "wózków sklepowych z silnikiem"

P.S. - informowałem się w serwisie MERCEDES - xentry.diagnosis.support@mercedes-benz.com - Ci z kolei odpowiedzieli mi, że ten system jest stareńki, a nowszy był aktualizowany w 2003 roku.
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: - naiwnych nie sieją .. sami się rodzą - przez bronmus45 - 18.07.2023, 21:03



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu