Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

- naiwnych nie sieją .. sami się rodzą

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
- naiwnych nie sieją .. sami się rodzą
#7
 bronmus45 
(19.07.2023, 17:33)Rumcajs napisał(a): [quote pid='201485' dateline='1689710583']
(18.07.2023, 20:44)LAZY. napisał(a): O ile dobrze czytam to urządzenie ma działać z autami od 2006 roku. Zapewne  obsługuje tylko can-y, a nie te udziwnienia smartowe z 450.    Jak masz kogoś znajomego z smartem 451 to zrób test.     Trzeba by o tym openport poczytać- wersja urządzenia i co, gdzie może.
@ Bronek,
LAZY napisał bardzo dobrą informację. Poszperałem trochę po necie i na jednym z forumnów poświęconych Meśkom znalazłem taki tekst 
Xentry Passthru i SD ma te same funkcjonalności, różnica jest taka ze SD to cały multiplekser również do starszych Mercedesów, passthru potrzebuje tylko interfejsu j2534 i łączy się z autami od EURO5 w górę."
Jeszcze raz dokładnie przyjrzałem się "Twojemu" ogłoszeniu i doszedłem do wniosku, że to co leży poniżej kompa, to jest właśnie interfejs 2534, do kupienia za osiemdziesiąt parę PLN na ogólnie znanym portalu aukcyjnym. Tam też są zdjęcia tego ustroistwa.
Rada LAZEGO, żeby sprawdzić na 451 wydaje się być słuszna, na takim staruszku jak 450 nie ma szans. Na wspomnianym forumnie piszą , iż można diagnozować W204 czyli gdzieś od 2007 roku, po spełnieniu jakiś warunków jeszcze W203 ale to wszystko .

Wynika z tego, że albo sprzedający nie wiedział co sprzedaje, albo był .... i świadomie wpakował Cię na minę. Suprised
[/quote]

~~
Witaj Krzychu ..

.. jestem za mało "kumaty" w tym temacie, aby coś mądrego odpowiedzieć - zawierzyłem opisowi sprzedawcy z jego ogłoszenia sprzedaży - wg. początkowego linku w tekście - a teraz próbuję się ratować Sad((
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: - naiwnych nie sieją .. sami się rodzą - przez bronmus45 - 19.07.2023, 17:58



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu