Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

- naiwnych nie sieją .. sami się rodzą

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
- naiwnych nie sieją .. sami się rodzą
#13
 bronmus45 
(20.07.2023, 06:14)BASTOS napisał(a):
(19.07.2023, 23:15)raffa napisał(a): Pytanie, co nazywasz 'nowym zestawem z głowicą'. Mam wrażenie, że wszystkie sprzedawane (aczkolwiek sam nie kupowałem, wiem tylko, co kupowali inni forumowicze) są używane. Nowy to może być laptop. A prędzej pewnie bateria, może dysk...

I tak, koleś ma wystawiony zestaw z C3 za trzy tysiące. I dzięki temu za tego kastrata krzyczy sobie połowę. Jakby go wystawił za dwa tysiące, to nikt by go nie kupił. Bo w takich cenach chodzą zestawy z C3 / C4. Owszem, to są okazje, które szybko znikają, ale są. I w drugą stronę - jakby wystawił zestaw z C3 za 2000 PLN, to też nikt by tego kastrata nie kupił za 1500. A koleś jest chciwy...

No ale nie to jest przedmiotem dyskusji. Moim zdaniem cena nie jest rażąco niska i będę się przy tym upierał Very happy
Chciwy kupujący i sprzedający.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

@BASTOS
Jeżeli sprzedający informuje Ciebie podczas rozmowy telefonicznej, że sprzedaje to urządzenie tylko dlatego, że zakupuje bardziej rozbudowaną SD - to uważałem ową okazję za godną uwagi - no i skusiłem się na tą propozycję. Na dodatek od jakiegoś czasu przeszukiwałem Internet za czymś podobnym, aby uniezależnić się od kosztownych stacji diagnostycznych, szukając jakichkolwiek błędów w moim, stareńkim (2000 r.) autku. 
I Ty to nazywasz chciwością ..? 
Bo ja - biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności i zapewnienia sprzedającego - za dosyć wyjątkową okazję dla kogoś, kto ma od niedawna ten pojazd i zielonego pojęcia jak się do niego zabrać w razie awarii ..
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: - naiwnych nie sieją .. sami się rodzą - przez bronmus45 - 20.07.2023, 07:49



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu