Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

- naiwnych nie sieją .. sami się rodzą

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
- naiwnych nie sieją .. sami się rodzą
#15
 bronmus45 
(20.07.2023, 10:12)BASTOS napisał(a): 1. Jak przeglądałes sporo czasu internet za sprzętem diagnostycznym to nie zauważyłeś różnicy? Czy tylko ceny porównywałes?
2. Koleś sprzedaje kilka SD, więc raczej nimi handluje niż wymienia.
3. Jeżeli nie masz o tym żadnego pojęcia to jak chciałeś diagnozować smarta?
4 W ogłoszeniu, na dole jest zapis OBDII, 450 nie posiada tego złącza chyba że się mylę.
5. Nie bronie tu sprzedającego ale też i nie oskarżam bo tylko jedna strona się wypowiedziała.za to kupujący zaczyna winić nawet tą stronę która nie jest w rzeczywistości strona w sporze.
6. Tak na przyszłość, jeżeli wydatek na zakup jest sporym kosztem to warto kupować z możliwością zwrotu, ewentualnie z możliwością zakupu na miejscu i sprawdzeniem przed zapłatą. To co nam się wydaje a co jest rzeczywistością to czasem są dwie różne rzeczy.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

BASTOS
Tak samo jak i ja - tak i Ty odczytałeś coś .. bez zrozumienia. Wystarczyło by jeszcze raz zerknąć na sam tytuł mojej notki, by zrozumieć, że pisałem ją jako ostrzeżenie dla innych, którzy chcieliby się zainteresować tym adresem sprzedawcy. 
Sam tytuł brzmi przecież .. 
- naiwnych nie sieją .. sami się rodzą -
(to przede wszystkim o mnie samym)
Tym zdaniem kończę z Tobą dyskusję ..
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: - naiwnych nie sieją .. sami się rodzą - przez bronmus45 - 20.07.2023, 10:22



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu