Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

- naiwnych nie sieją .. sami się rodzą

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
- naiwnych nie sieją .. sami się rodzą
#19
 bronmus45 
(20.07.2023, 13:29)raffa napisał(a): Dla mnie to akurat nie jest podejrzane. To jest jego model biznesowy.

Nie ma sprzedaży przez portal, więc nikt nic nie zgłasza do US. To nie jest allegro czy olx. Zawsze może powiedzieć, że nie sprzedał... Ale tym bardziej powinien być uważny w takich przypadkach jak Twój i za wszelką cenę pilnować tego, żeby klient był zadowolony i nie chciał tego nigdzie zgłaszać.

Taki lapek to ok. 500 PLN. Program ma z nielegalnego źródła. Nawet jeśli kupił dysk, to jest to dodatkowe 100 - 150 PLN. Wtedy windows na 100% nie spełnia warunków licencji. Interfejs jak napisał rumcajs to koszt ok. 80 PLN. Niech będzie, że nawet 100. Całość 700 - 750 PLN. Zarobił drugie tyle...

@raffa
~~
Powitać ..
No więc byłem u fachowców - dosyć duży warsztat samochodowy z wieloma specjalnościami. Właściciel, który wczoraj zgodził się w rozmowie telefonicznej na krótką wizytę z moim autkiem u niego, oderwał od innej pracy elektryka i zlecił mu sprawdzenie u mnie gniazda OBD2. Elektryk poprosił o jedną chociaż moją uwagę do sprawności samochodu (podałem nieczynny obrotomierz), podłączył się do auta swoim interfejsem (czy jak to się tam nazywa) - wpisał dane z dowodu rejestracyjnego poczytał co i jak mu pokazuje jego urządzenie i stwierdził, że nie wykrywa w ogóle u mnie takiego licznika, jak obrotomierz. Więc albo nie jest podłączony, albo też "walnięte" całe to ustrojstwo. Natomiast stwierdził, że gniazdo komputerowe w moim autku jak najbardziej sprawne. I .. odszedł do swojej, pilnej roboty - bowiem właściciel tamtego auta czekał na nie w biurze. Chciałem umówić się na naprawę tego obrotomierza i kompleksowe tym razem sprawdzenie komputerowe całości auta, ale właściciel odradził mi ten zabieg ze względu na koszty - dopóki auto normalnie pracuje. A tak zapewne jest, bo tydzień temu przeszło okresowe badania techniczne ..
Jeśli wierzyć opinii elektryka, badającego ten mój przypadek, to już nie powinienem mieć wątpliwości, co do sprawności samego gniazdka. Winę więc w całości ponosi zakupione urządzenie.

Ot i zagwostka* .. co dalej ?
~~
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: - naiwnych nie sieją .. sami się rodzą - przez bronmus45 - 20.07.2023, 16:01



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu