Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

- naiwnych nie sieją .. sami się rodzą

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
- naiwnych nie sieją .. sami się rodzą
#39
 bronmus45 
(22.07.2023, 20:22)raffa napisał(a): Bronek, wg mnie nie ma sensu trzymać tego, trzeba to sprzedać w takiej samej cenie dalej komuś, kto to wykorzysta.

Pytanie tylko, czy można tym cudem zrobić coś więcej, niż odczyt danych. A tego się nie pewnie nie dowiemy, dopóki ktoś nie usiądzie i się tym nie pobawi. Bo do samego odczytu to droga zabawka, tym bardziej, że tak jak pisałem, ostatnia cena zakupu działającego kompletu z głowicą C3 (albo  C4), o której słyszałem to 2000 PLN.

Ty musiałbyś zakupić głowicę, a to koszt (jak napisał Lazy ok. 1000 PLN). I też się zgadzam, że nie ma gwarancji, czy zadziała, bo może się okazać, że albo u Ciebie nie ma standardowego Xentry/DAS, albo nawet jak jest, to programy są skonfigurowane pod ten interfejs, który dostałeś w komplecie. A chyba nikt z nas nie ma pojęcia o tym, jak to ewentualnie przestroić do współpracy z głowicą do smarta 450.

~~
No właśnie .. a może z innym interfejsem by pracował? - bo za taką samą cenę nikomu nie opchnę - wolę wykorzystać sam laptop i dokupić coś do niego, albo .. przeznaczyć do korzystania z internetu. To jest Think Pad Lenovo WIN 10 (przy włączaniu wyświetla się jego logo) - tak przynajmniej informuje system. 223 GB - z tego wolnych w tej chwili 87,4 GB.
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: - naiwnych nie sieją .. sami się rodzą - przez bronmus45 - 22.07.2023, 20:41



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu