Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

padniete sprzeglo - kiedy?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
padniete sprzeglo - kiedy?
#14
 maciek11 
Drogi Darku ale co do smarta w którym zniknęło wszystko to nie do końca się zgodzę dlatego, że zawsze mówię przed włączeniem termometru, że może nie działać i że może nie być rezerwy w litrach i tego pana za brak nie skasowałem a i on nie był na mnie urażony za to bo był uprzedzony kilkakrotnie.

Nie prawdą jest, że nie mówiłem o honorarium Smile, wszyscy wiedzieli tylko pewnie nie ty Smile a ja nie będę biegał i gadał jak debil, że kase kase kase.
Poza tym reszta była zadowolona jak pamiętam łącznie z tobą, no chyba że cieszyłeś się sztucznie.

Zawsze kasowałem błędy za kasę, nie jestem świętym mikołajem tylko zarabiam pieniądze. Wszyscy doskonale wiedzieli bo taki mój zawód. Nie po to płacę za wynajem tego sprzętu żeby robić gratisy.
To że All zrobił wam to za free świadczy tylko o jego dobrej woli i jak sam napisał o nabieraniu doświadczenia z diagnostyką i chwała mu za to.
Nie wiem jak ty Darku to sobie wyobrażasz, ale w ASO i innych warsztatach chyba się płaci kasę, czy też robią za free.
Dodam że jak Kasiunki smartek po zdjęciu klemy zwariował i miał temperaturę w Fahrenheitach to zmieniłem jej za free. Ale ty widzisz tylko te rzeczy, które chcesz widzieć i napędzasz resztę ludzi, taki twój charakterek no cóż. Nabijasz posty na tym forum nie mając pojęcia nawet o czym doradzasz czasami. Ostatnio jak widzę co tu się zaczyna robić w postach pomocy to mam dreszcze jak by mnie diabeł pogilgotał, ale to nie wina forum tylko takich wszechwiedzących jak ty.

Co do testów na autach to mało chyba wiesz jeszcze na ten temat. Ja nie będę się wypowiadał o innych mechanikach bo każdemu się zdarza coś zwalić. Wiele smarcików przyjechało do nas co miało poligon doświadczalny i nie rozpowiadałem tego jak ty. Bo bym zaszkodził tu paru osobom.

A na koniec powiem ci tak, że ci co chcą i nas znają to do nas i tak przyjadą bo są zachwyceni naszą pracą i twoja antyreklama nie na wiele się tu zda. Poza tym nie przejmuję się za bardzo tym co tu próbujesz nam udowadniać bo i tak zawsze będziesz miał swoją "racje". Szkoda tylko, że twoje problemy ukazały światło dzienne dopiero po pół roku a nie zaraz po tym jak wysnułeś twoje racje.
Miałem ciebie za dobrego kolegę, który czuje dobrą bekę i ma jaja ale okazałeś się polsko niemieckim organizmem co widzi tylko błędy u innych a nie u siebie. Mam nadzieję, że jesteśmy ostatnimi osobami wkręconymi w twoją machinę oczerniania innych.
Chcę też żebyś zakończył już twoje wywody bo nie mam już ochoty konwersacji na ten temat. Zapomniałeś dodać jeszcze tylko, żę Szuprykowi też komp oszalał po naszej ingerencji, ale zrobię to za ciebie. Mam nadzieję tylko że Szupryk poczuł korzyści z naszego wkładu w jego auto Wink. Może kiedyś na jakimś spocie pogadamy w 6 oczu. A tym czasem serdecznie cię pozdrawiam i życzę ci miłego użytkowania twojego Smarta i oby ci się nie zepsuł. Szerokości BAJO !!!
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
padniete sprzeglo - kiedy? - przez Kamil - 07.06.2010, 19:52
Odpowiedź: padniete sprzeglo - kiedy? - przez PKO - 30.06.2010, 00:12
Odpowiedź: padniete sprzeglo - kiedy? - przez PKO - 08.06.2010, 07:52
Odpowiedź: padniete sprzeglo - kiedy? - przez PKO - 08.06.2010, 21:33
Odpowiedź: padniete sprzeglo - kiedy? - przez PKO - 09.06.2010, 12:35
Odpowiedź: padniete sprzeglo - kiedy? - przez Maciej - 09.06.2010, 15:00
Odpowiedź: padniete sprzeglo - kiedy? - przez PKO - 10.06.2010, 07:38
Odpowiedź: padniete sprzeglo - kiedy? - przez Gość - 10.06.2010, 21:38
Odpowiedź: padniete sprzeglo - kiedy? - przez Kamil - 10.06.2010, 22:20
Odpowiedź: padniete sprzeglo - kiedy? - przez Gość - 10.06.2010, 22:25

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sprzeglo kaputt? Jarro 9 7.124 07.06.2010, 04:07
Ostatni post: ŁYSY13
  actuator,sprzeglo,silownik 20 11.944 02.04.2009, 15:31
Ostatni post: marota



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu