Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

serwis w sosnowcu-sam nie wiem co otym myslec

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
serwis w sosnowcu-sam nie wiem co otym myslec
#1
 Gość 
Pojawiam się w serwisie smarta w sosnowcu 24.04.2003 na umówioną godzine!!!
I ku mojemu zdziweieniu okazało się że nie jestem umówiony a sam dzwoniłem do Sosnowca pare dni wcześniej a potem jesszcze potwierdzałem termi!
Po parominutowych negociaciach z pane Adamem Kubotem udało się jakoś wcisnąc muj samochód w niezwykle napięty grafik i autko zostało wprowadzone do hali serwisowej!!!
Tymczase ja udaje się do bufetu by uprzyjemnic sobie oczekiwanie (mają tam przepyszne bułeczki)
Serwisant usuną błędy na kluczyku i zabrał się za kodowanie kluczyka co trwało pare godzin i ku mojemu rozczarowaniu wykonali trzy nieudane pruby a nastepne można wykonać nastepnego dnia!!!Na moje pytanie jaka jest diagnoza pan odpowiedział mi - po uprzedni trzykrotym kodowaniu i parogodzinym sprawdzaniu - że zepsuty jest kluczyk, albo stacyjka, albo moduł elektroniczny. Co dla mnie nie jest żadną odpowiedzia ponieważ przedstawiona przez serwisanta diagnoza zawiera trzy możliwe w tym przypadku usterki czyli nie jest diagnozą tylko przypuszczeniami!!!
Takią informacie jaką udzielił mi pracownik serwisu smarta na temat usterki w moim aucie posiadałem po uprzednich konsultaciach z Marcinem(Dzikim)jeszcze przed pazdziernikową premierą smarta w Polsce.
Osoba przyjmująca zlecenie nie był mi w stanie powiedziec ile może kosztować nowy kluczy do smarta. Odpowiedz którą otrzymałem brzmiała: pewniwe tyle co do mercedesa, więc powtórzyłem zapytanie a serwisant zrobił głupią mine i tyle się dowiedziałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
Smart został w Sosnowcu a ja zdenerwowany wruciłem do domu!!!!
Zozsałem potraktowanybeznadziejnie!!!!!!!!!!!!
Myślałem że jestem w serwisie renomowanej firmy z tradyciami i tak dalej, tymczasem więcej kompetencji wykazują mechanicy małych przydrożnych serwisikach!!!!!! i pisze to z pełną odpowiedzialnością!!!!!!!!!!

Dzisiaj jest 17.06.2003 i od wstawienia smarta do serwisu mineło 46 dni roboczych a smart jak stał tak stoi!!!! I to pewnie gdzieś na dwoże pada na niego ślązacki kwaśny desz!!!!!!!!!!!!!!!!

A najnowsze rewelacie są takie że nie można sprowadzić modułu do tego typu smart! co mnie powaliło z nug bo to przecięż nie jest jakiś oldtimer z 47 roku!!!!!!!!!!!

Wszyscy moi znajomi zadają mi pytanie gdzi smart a ja daje wymijające odpowiedzi bo to przecież wstyt powiedzieć że już prawie dwa miesiące stoi w serwisie i nic!!!!
Czy tak ma wyglądać kampania promocyjna smarta w polsce?!?!?!
Przecież ładna reklama w kolorowych pismach nie wystarczy!!!!!!!!
Dlaczego w polsce odwala się taką hałe???

Ja męcze się z ty pytaniem już od prawie 2 miesięcy i nie znalazłem żadnej sensownej odpowiedzi!!

Nikomu nie życze tkich problemów ze smartem!!!!

:xyz:arek jaworski (mrowka)
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
serwis w sosnowcu-sam nie wiem co otym myslec - przez Gość - 17.06.2003, 20:46
Re: serwis w sosnowcu-sam nie wiem co otym myslec - przez Gość - 17.06.2003, 22:47
Re: serwis w sosnowcu-sam nie wiem co otym myslec - przez Gość - 18.06.2003, 11:30
Re: serwis w sosnowcu-sam nie wiem co otym myslec - przez Gość - 18.06.2003, 11:36
Re: serwis w sosnowcu-sam nie wiem co otym myslec - przez Gość - 18.06.2003, 14:40

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  co jest w sosnowcu? 2 3.895 25.02.2003, 10:16
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu