Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[451] Firmowa nawigacja SMART Highline, aktualizacja nawigacji - mapa, mapy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[451] Firmowa nawigacja SMART Highline, aktualizacja nawigacji - mapa, mapy
#35
 mackop 
Odgrzewam temat może się komuś przyda.
Po wielu bojach mam mapy wersja 2012/2013 v2 i oprogramowanie urządzenia 12.23. Po bojach, bo naprawdę nie było łatwo. W związku z tym, że znudziło mi się już jeżdżenie do SC Berlin, a zawsze staram się coś pozwiedzać pojechałem do SC Drezno. Pierwsza wizyta zakończona niepowodzeniem. Pan zamówił w Bosch nowe mapy, następnie dwa razy próbował je wgrać i nic. Przejechałem 400 km, żeby zobaczyć jak rozkłada ręce. Do tego urządzenie przeszło w tryb serwisowy i nie dało się włączyć. Byłem wściekły. Po tygodniu kontakt, że Bosch nakazał wymianę urządzenia na nowe i mam znów przyjechać. Myślę ok, co zrobić. Przyjechałem, próbowali wgrać w moje urządzenie jakieś inne mapy, ale nie uruchomiło się. Następnie wymontowali moje i dali nowe i próbowali w to nowe wgrać mapy, mimo że wcześniej pisali że wszystko będzie już gotowe. Pan drugi raz rozłożył ręce i powiedział, że to nowe też się zepsuło. Wściekły drugi raz wracałem z niczym. Pan zapewnił mnie, że prześle mi mapy pocztą na SD kart i sam sobie to zrobię, po czym jak będzie działać, to przeleje im pieniądze. Karta przyszła, zaktualizowałem i zadziałało. Po wymianie urządzenia zauważyłem, że jest jakieś podejrzane- rysa tu rysa tam, jakieś brudne od smaru. Później skojarzyłem, widząc numer seryjny że jest tzw. refurbem. Czyli jak Bosch wymienia urządzenia na gwarancji, to wkłada refurby. Nie chciałem się na to zgodzić, bo moje było z kwietnia, kupione jako całkiem nowe za duże pieniądze. Pracownik SC Drezno wypierał się, że urządzenie jest całkiem nowe. Napisałem do Boscha Węgry, bo tam jest biuro odpowiedzialne za te produkty zapytanie, czy numer seryjny XXX jest refurbem. Odpisali, że tak. Miałem już dowód, więc wróciłem z oficjalną reklamacją do Prezesa SC Drezno. 3 tygodnie czekania i zaproszenie na wymianę na całkiem nowe urządzenie. Obsługa miła, ale ani przepraszam, ani pocałuj mnie w...Zero rekompensaty za czas, paliwo...totalne nic. Ogólnie niby Niemcy, ale uważać trzeba jak wszędzie. Tak skończyła się moja historia. Mam kartę z nowymi mapami, ale jest bezużyteczna. Mapy wejdą, natomiast trzeba mieć kod od Boscha. Zamawia go się poprzez portal internetowy. Mimo tego nie polecam samodzielnej aktualizacji. Urządzenie padnie i zostaniemy z tym sami. Pozdrawiam serdecznie. Dodam jeszcze, że w Polsce cisza. Pytałem w SC Szczecin i SC Warszawa i nic. Zostawiłem numer miał ktoś zadzwonić i ingor totalny. Jakoś nie przywykłem pytać w serwisie czy ktoś chciałbym wziąć moje pieniądze i zarobić.
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Firmowa nawigacja SMART Highline - przez masso - 08.02.2013, 13:03
RE: Firmowa nawigacja SMART Highline - przez Carlos - 08.02.2013, 13:09
RE: Firmowa nawigacja SMART Highline - przez jakubo - 08.02.2013, 13:11
RE: Firmowa nawigacja SMART Highline - przez masso - 11.02.2013, 01:57
RE: Firmowa nawigacja SMART Highline - przez mackop - 30.04.2013, 22:08
RE: Firmowa nawigacja SMART Highline - przez ŁYSY13 - 01.05.2013, 08:19
RE: Firmowa nawigacja SMART Highline - przez mackop - 01.05.2013, 08:59
RE: Firmowa nawigacja SMART Highline - przez jakubo - 01.05.2013, 10:35
RE: Firmowa nawigacja SMART Highline - przez mackop - 01.05.2013, 15:24
RE: Firmowa nawigacja SMART Highline - przez jakubo - 01.05.2013, 19:05
RE: Firmowa nawigacja SMART Highline - przez mackop - 13.08.2013, 08:19
RE: Firmowa nawigacja SMART Highline - przez DaSza - 13.08.2013, 13:20
RE: Firmowa nawigacja SMART Highline - przez jakubo - 13.08.2013, 13:22
RE: C/A 451 aktualizacja nawigacji - przez jakubo - 05.05.2014, 16:02

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [451] Zacinająca się nawigacja Bosch mackop 10 6.097 11.11.2017, 19:19
Ostatni post: Stormy



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu