Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

NIGDY, NIGDY NIE KUPUJCIE SWIEC DENSO !

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
NIGDY, NIGDY NIE KUPUJCIE SWIEC DENSO !
#17
 Gość 
Wg mnie zawor wydechowy jest czescia silnika. To nie jest jakas peryferyjna czesc tylko jedna z wazniejszych czesci silnika ktora sie sypie.. wiec moim zdaniem mozna to okreslic mianem silnika..


Co do kwoty za czesci to sie bardzo mylisz bo u mnie pol silnika trzeba bylo wymienic na smarterze o ile pamietam jest lista tego co wymienilem od walka rozrzadu przez zawory zimeringi, lancuszek rozrzadu prowadnice rozne takie ustrojstwa do smarowania i inne dziwne rzeczy gdzie czesci to bylo 80% ceny naprawy za naprawde auta zaplacilem 400 zl ze swiecami. Wiec nie wiem waflo skad ty bierzesz takie ceny. Nawet jak bym roibl wszystko sam w garazu to bym mial taniej o 300 zl, a zeby robic samemu trzeba miec wiedze narzedzia i garaz przystosowany do takich napraw bo bez kanalu tego nie zrobisz albo wyspecjalizowany podnosnik.


To w takim razie gratuluje znajomosci Smile i korzystnej ceny pryskania paneli Wink


A co do sprzedazy mojego smarcika jak to mowia "Kazda potwora znajdzie swego amatora" ;p wiec jestem dobrej mysli ale chyba zabiore sie znow za sprzedaz pelna para od wiosny teraz nie zamierzam rezygnowac z ogloszen w prasie ze sprzedażą moze sie ktos trafi chetny napaleniec Very happy
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
NIGDY, NIGDY NIE KUPUJCIE SWIEC DENSO ! - przez - 02.09.2006, 11:16
Re: NIGDY, NIGDY NIE KUPUJCIE SWIEC DENSO ! - przez Gość - 23.10.2006, 13:14
Re: NIGDY, NIGDY NIE KUPUJCIE SWIEC DENSO ! - przez Gość - 23.10.2006, 16:04
Re: NIGDY, NIGDY NIE KUPUJCIE SWIEC DENSO ! - przez Gość - 23.10.2006, 23:13
Re: NIGDY, NIGDY NIE KUPUJCIE SWIEC DENSO ! - przez Gość - 24.10.2006, 16:34
Re: NIGDY, NIGDY NIE KUPUJCIE SWIEC DENSO ! - przez Gość - 25.10.2006, 16:59
Re: NIGDY, NIGDY NIE KUPUJCIE SWIEC DENSO ! - przez Gość - 02.11.2006, 22:18
Re: NIGDY, NIGDY NIE KUPUJCIE SWIEC DENSO ! - przez Gość - 24.04.2007, 19:08
Re: NIGDY, NIGDY NIE KUPUJCIE SWIEC DENSO ! - przez Gość - 02.09.2006, 14:17
Re: NIGDY, NIGDY NIE KUPUJCIE SWIEC DENSO ! - przez Gość - 05.09.2006, 16:43



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu