Odpowiedz
#12
 prost13
No i wyszliśmy z grupy ale do domu !!!!

Nic się w naszej reprezentacji nie zmieniło. Z Rosją pokazali co potrafią a z Czechami se odpuścili. Widziałem powtórkę meczu Polska - Grecja. Najpierw 30 minut zaiwaniania, a potem nagle nasi stracili siłę.

Lubie powtórki z rozrywki jak mnie żona zmusza do oglądania meczu.
 kasiunqa
byli zbyt pewni siebie, swoją droga nasza grupa to na prawdę ogromne zaskoczenie. Rosja i my do domu, za rozróby się należało.
 Odpowiedz
#15
 obwd-crash
Był to pierwszy mecz wtych mistrzostwach, który obejrzałem. Tylko dlatego, że córka mnie wyciągnęła do strefy kibica, do "zaprzyjaźnionego" z Toruniem miasta - Bydgoszczy.

Po 15 minutach meczu znałem już wynik końcowy - przegramy, miejsce rozgrywania piłki zaczęło się przesuweać, pomału acz skutecznie od ich bramki ku naszej.

Wyglądało to tak jakby Nasi opadli z sił, czasami nawet nie ruszali się w kierunku zagranej do nich piłki, nie żeby biegli i nie zdążyli, nawet nie podeszli w kieurnku piłki.

Dlatego chyba pozostanę przy mym podejściu do piłki nożnej w wykonaniu Naszych, nie będę oglądał.
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad
 Odpowiedz
#16
 RobsonWawa
Jedyne co dobre wynikło z tego meczu to to , że nie zakończył się remisem .
Cabrio 451 Ultimate RS                                                                                     LINK do poprzedniego wcielenia>>> http://smartklub.pl/t-robsonwawa-smart-e...pasa--4476
 Odpowiedz
#17
 Smartarek
na pocieszenie po grach w naszej grupie pozostały inne mecze... i choć dla większości z Nas Euro2012 się skończyło to jednak szykują się ciekawe ćwierćfinały... ja oglądam wszystkie mecze...

wczoraj przegrała moja druga "narodowa" drużyna Francja ale wyszła z grupy.. szkoda mi Ukrainy (ten ewidentnie strzelony lecz nieuznany gol) ale to powtórka z ubiegłych mistrzostw świata w RPA kiedy nie uznano równie ewidentnej bramki dla Anglików (w meczu z Niemcami)...

ciekawie się zapowiada ostatni mecz w Warszawie...