Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[450] LAZY SMART

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[450] LAZY SMART
 Kanapa 
Taśmę 2 stronną mam na Stanie - jak trzeba daj znać.
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz
 LAZY. 
Witajcie, znalazłem chwilę i zmontowałem licznik. Komputer odpalił od strzała i nie wymagał żadnej ingerencji.
Wszelkie niezbędne sygnały instalacja elektryczna posiadała i nie musiałem nic ciągnąć z czujnika doładowania, tacho itp... Jako że smart posiada tempomat to drugi przycisk do sterowania komputerem muszę zamontować w innym miejscu niż proponują w instrukcji. Możliwe że będzie po lewej stronie na szczycie przełącznika świateł lub idąc na łatwiznę to w korpusie licznika, ale raczej w przełączniku. Dodatkowo zmieniła się tarcza prędkościomierza która aktualnie jest typu indiglo, nakłada się ją na fabryczną tarczę. Trzeba wyciąć maleńki fragment korpusu licznika żeby wyprowadzić przewód z tarczy bo nie można jej zginać. Przy zamykaniu licznika trzeba deczko użyć siły żeby zatrzasnąć wszystkie uchwyty w korpusie, dodatkowa grubość tarczy to utrudnia. Fabryczny lcd nie jest usuwany,a zabezpieczony przed uszkodzeniem podklejony na zewnątrz do korpusu licznika. Z ciekawych funkcji komputera oprócz typowych jest sygnał door lock który blokuje drzwi po ruszeniu z miejsca. Czeka mnie jeszcze wymiana tarcz w obrotomierzu i zegarku i połączenie ich do przetwornicy którą też muszę zamontować w taki sposób my móc regulować jasność w razie potrzeby.
Powoli do przodu, karton powoli się opróżnia. Poniżej kilka fotek z operacji.


Załączone pliki Miniatury
                       
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
 LAZY. 
Zastanawiałem się czy da się dopasować jakieś osłony na dolne śruby pasów bezpieczeństwa?
Robili takie do smarta czy raczej starać się coś dopasować od innego auta?
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
 LAZY. 
Dziś dotarła paczuszka z kubraczkami na fotele. Fajnie wykonane, ktoś się postarał. Wymagają małej modyfikacji bo mam w fotelach boczne poduszki.


Załączone pliki Miniatury
   
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
 LAZY. 
Pobawiłem się SD i wykasowałem błędy. Obsługa SD jest banalnie prosta, aktywacja i kasowanie opanowane.
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
 LAZY. 
Aktualizacja:
Zamontowałem nową podstawę wraz z antenką. W liczydełku i czułkach uruchomiłem podświetlane tarcze. Wieczorkiem efekt jest ciekawy, problemem jest jednak podświetlenie wskazówek. Podświetlenie wskazówek jest słabe, muszę to poprawić bo nigdy dobrze nie wyglądało.
Jest mała rozbieżność w wyniku analogowym prędkości do wartości cyfrowej. Wskazówki nie zdejmowałem, a różnica jest. Poprawimy to w swoim czasie.
Nowe laczki czekają na założenie, zobaczymy jak się będą sprawować.


Załączone pliki Miniatury
               
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
 LAZY. 
Kółka zamontowane. Muszę z przodu deczko panele odsunąć bo przy skręcie deczko przycierają.


Załączone pliki Miniatury
       
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
 obwd-crash 
By wyeliminować ten efekt, Brabus zastosował specjalne wkładki styropianowe, mocowane między belkę zderzaka - pasa przedniego a panele przodu, które odsuwały-"naciągały" panele w kierunku na zewnątrz-do przodu, by koła w skręcie nie tarły.
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 430 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz
 RobsonWawa 
Widzę, że laczki zatoczyły koło i ponownie trafiły na Pomorze Smile
Cabrio 451 Ultimate RS                                                                                     LINK do poprzedniego wcielenia>>> http://smartklub.pl/t-robsonwawa-smart-e...pasa--4476
 Odpowiedz
 Kanapa 
Smile))
Lazy mieszka może ze 3 kilometry od Szupryków.
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości



Menu